Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 69 • Strona 5 z 7
  • 2104 / 458 / 37
U mnie również praktycznie zawsze było rzyganie. Przy większych dawkach przydaje się Aviomarin, ale stety lub niestety zmienia też trochę fazę. Do mniejszych dawek polecam imbir w dowolnej postaci. Raz doświadczyłem ciekawego zjawiska, przy pierwszej próbie z 900 mg. Zjadłem wcześniej 2 tabletki Aviomarinu Natural (czyli imbiru). Rzygania na wejściu ne było, co mnie mocno zaskoczyło. Kiedy pare godzin później obudziłem się w drugim pokoju, w pierwszym natknąłem się na kałużę rzygów. Musiałem się zrzygać już po załadowaniu, ale nie pamiętam absolutnie tego rzygania, wiem jedynie że stało się to po załadowaniu, zapewne kiedy chciałem na nieświadomce się przemieścić.
Lubisz koks?
  • 531 / 109 / 0
Loperamid na sranie + szot imbirowy z żabki na bełta
Nie wiem czy loperamid jako opioid nie wchodzi w jakas dziwną interakcje
To tylko luźna sugestia
  • 1238 / 126 / 8
loperamid w budowie jest opioidem ale nie przekracza bariery krew-mózg więc nie wpływa na działanie aczkolwiek nie wiem jak z działaniem obwodowym no ale nie powinien tyle że zatrzyma sraczkę. co to wymiotów i mdłości trzeba sprawdzić jakie ph ma DXM albo całe tabletki Acodinu, dowiedzieć się jakie ph ma żołądek i przewidzieć sumę ph po przyjęciu. wtedy można zdecydować czy jakimś środkiem ph obniżyć czy podnieść.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 1 / / 0
U mnie też rzyganie było za każdym razem i tu okazał się skuteczny najzwyklejszy imbir,polecam
Uwaga! Użytkownik kloe jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
czy jest możliwe że nawet niepopijając colą tylko izotonikiem typu oshee nie mieć nudności po deksie? nigdy się nie spotkałem z nudnościami a ostatnimi czasy jadłem tego dużo. Może lekkie się zdarzały, ale jak się zdarzały to nie pamiętam


17 stycznia 2021TymekDymek pisze:
Mi osobiście pomaga Coca-Cola i to jak nic innego. Rzygam zawsze po deksie, a z Colą nie ma nic, zero nudności. Tylko oryginalna działa, nie wiem jak z Pepsi, ale te tanie Cole na pewno nie działają, a przynajmniej nie w takim stopniu, żebym poczuł różnicę.

No i ta odpowiedź mi przypomniała, że miałem nową wersję tematu z ponad 50 pytaniami, a teraz nie wiem gdzie to jest. Postaram się rozszerzyć treść na dniach.
  • 1195 / 215 / 32
Nudności u niektórych potrafią się pojawiać dopiero po jakimś czasie przygody z dexem. Tak samo jak i rozwolnienia. Za to czy nudności się pojawiają odpowiada często ilość dexa i czas, w którym go zjedliśmy.

Czy izotonik Oshee może działać jak Cola? Nie wiem: nie sprawdzałem i dawno też po DXM nudności nie miałem.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 3004 / 419 / 0
Należy zaznaczyć że wypicie chociażby kawy energetyka na bani moze skonczyc sie smiercia!

Pijemy 24 godziny po fazie
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 151 / 8 / 0
Pamiętam jak kiedyś, to było w zasadzie w pierwszych przygodach z tym wypiłem kawę po dexie żeby po prostu nie usnąć. Efekt? Rzygalem dalej niż widziałem.
  • 531 / 109 / 0
Ja tam po DXM i kawie/energetyku (lepsza opcja) miałem szybki wjazd i bardziej stymulującą jazdę
  • 713 / 129 / 0
Największe wymioty zawsze miałem po Acodinie, podobno coś dodawali jakiś wypełniacz powodujący wymioty jak zje się za dużo tabletek. Nie wiem czy teraz też coś dodają, dawno go nie kupowałem.
Co do energetyków to ostatnio popiłem redbullem i nic się nie działo tylko faza była dużo słabsza.
ODPOWIEDZ
Posty: 69 • Strona 5 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.