Zanim weźmiesz jakikolwiek opioid zastanów się 150 razy

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Większość informacji na temat odurzania oraz nowości sie czerpię:

82%
z hyperreal.info
1538
3%
z wikipedii
62
7%
od znajomi
126
8%
z innych żródeł
149

Liczba głosów: 1875

• 1461 / 199 / 0

01 czerwca 2018wnc1964 pisze:
Na mnie kodeina też raz nie działa raz działa, niekiedy paradoksalnie niższa dawka zadziała lepiej niż wyższa dawka.
Nie paradoksalnie, po prostu tolerancja nie jest wywalona w kosmos i organizm nie daje rady przerabiać takiej ilości kodeiny na morfinę, która to dopiero klepie, i stąd mniejsza dawka robi lepiej niż większa. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
  • 429 / 49 / 0

mylisz się,
poprawiam cię!

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Handel narkotykami w mediach społecznościowych

Jak wynika z badań organizacji Volteface, dilerzy przenieśli się z ulic miast Wielkiej Brytanii do mediów społecznościowych. Do blisko jednej czwartej młodych ludzi dotarła już oferta kupna narkotyków za pośrednictwem internetu, a sytuacja pogarsza się z każdym miesiącem.
  • 1891 / 306 / 2

Zwykła kapryśność kody + podkładka z innych leków.
  • 1182 / 50 / 0

Właśnie, koda jest kapryśna, a teoria z mniejszą dawką nie ma sensu :)
  • 1891 / 306 / 2

A jeszcze co do zjawiska kapryśności, moje takie pierdolamento niczym nie poparte w teorii naukowej - wg mnie metabolizm kodeiny, skoro zależy od enzymu - na chłopski rozum, można wysunąc wniosek, że ilość/aktywność owego enzymu nie jest stała każdego dnia. Pewnie są zależności, od tego co jemy, jak się prowadzimy, w jakim stanie jest wątroba itp. Ja to tak widzę, zaznaczam że to tylko moje pierdolenie ale może coś w tym jest. To, jak nas klepnie koda, zależy od aktywności/ilości enzymu danego dnia CYP2D6. Salut

Zależność innych leków na opio to jeszcze inna kwestia, bo powiedzmy że inne opio działają w miarę stabilnie (pomijając tolerkę) - a mózgojeby ssri i inne wpływają mimo to na ich działanie. Więc ktoś kto bierze antydepy + kapryśną kodeinę może się nie raz zawieść brakiem fazy.

A czemu się bierze kodeinę mimo jej kapryśności? Bo jak jest dobry dzień i nie ma focha, to wtedy wynagradza wcześniejsze "ciche dni". A to jest warte czekania.

Fajnie by było, jakby ktoś mądrzejszy ode mnie napisał, czy moja teoria ma jakiś sens.
  • 727 / 121 / 2

Mialem o jebac oxy (2x40mg mialem), na testa, ale jednak zastanowilem się 150 razy i wyjebalem do kibla. Dzieki :gun:
  • 1625 / 195 / 0

Zastanawiam się czy da się grzać PST/oxy na sportowo
  • 190 / 8 / 0

Jak jesteś w chuj wjebany w inne rzeczy to pewnie przez jakiś czas sie da, ja np se grzeje raz w tygodniu chociaż wolałbym jarać codziennie trawe na co fundusze nie pozwalają bo jak wpadne w cug na trawie to musze przejarać z 200pln dziennie żeby być zadowolony przy cenie 50zł per gram. Z drugiej strony w ciągu tygodnia korci mnie żeby przygrzać ale praca na to nie pozwala a na noc nie grzeje bo jestem alkoholikiem i pare razy sie prawie udusiłem w takim mixie przysypiając.
  • 1194 / 95 / 0

mj to całkiem inna bajka niż opoidy, ale jak jarasz 4gramy na dobę to już jest masakrycznie dużo.
Jak jarałem mj to mi wystarczyło 0,5 grama na dobę.
  • 201 / 62 / 0

Da sie grzac oxy, morfine na sportowo o ile jestes politoksy
Jezeli walniesz opio iv to wejscie zmaizdzy, bedziesz chcial wracac,
wszystko bedziesz chcial sprawdzic iv . Ja tak mam.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata