Zamiennik Butaprenu

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1245 / 169 / 0

Guma arabska
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

22 czerwca 2018Alicja_ pisze:
Cześć,

znacie może coś co ma zapach zbliżony do Butaprenu a nie jest toksyczny ani nie ma właściwości narkotycznych ?

Nigdy nie brałam żadnych narkotyków a od ok. 3 miesięcy mam potworną, doslownie potworną potrzebę wąchania zapachów w stylu pasta do butów, podłogi, zmywacz do paznokci, lakier, spaliny, zapach garaży. Jednak Butapren to jest TEN zapach, który mnie satysfakcjonuje.

Niestety zaczęłam czytać i jestem przerażona tym co robi z organizmem itp.

A moze znacie sposób na czucie tego zapachu ale bez wdychania oparów ? Nie mam pomysłów.
Znam ten uwodzący zapach (ale akurat w moim przypadku jest to benzyna ,,-wlewana do baku podczas tankowania i nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć jak taka chemia(obojętnie czy tak jak w Twoim przypadku -butapren -,czy tak jak w moim benzyna) - potrafią przenieść w inny stan świadomości - u mnie dzieje się to bardzo subtelnie : "w ogóle nie tracę świadomości ale mocno(na subtelnym poziomie)-przeczuwam jak jakiś dawno zapomniany przez "Boga" astral daje znać o sobie .. - i wcale nie ma w tym na celu "powrotu do Źródła" - raczej stara się w ten sposób pociągnąć troszkę energii ,,żeby choć na chwilę jeszcze utrzymać swój status -,,(oczywiście wszyscy wiemy jednak że "jednak chodzi o powrót do Źródła" - i tu zaczyna się ciężka ponad wszystko praca - każda sekunda depresji przeciąga się w nie skończoność - - (już tego doświadczyliście -więc nic już nie mogę dodać) .. -to droga powrotu .. - ale jest jeszcze droga rozproszenia(jak dla mnie nieskończenie bolesna) .. Z serca życzę Tobie wolności (co kolwiek by to miało znaczyć - sama wybierz ) ... .. . ... .. . około 30 lat temu czytałem ,że substancją narkotyczną w butaprenie jest uwalniający się acetylen (ale nigdy nie odważyłem się tego sprawdzić) !!! ... A teraz nie wiem z czego robią to ścierwo ..!! ?? .. Dużo bezdomnych dzieci wącha !!! W Rosji i w wielu innych krajach .. - Może zrobimy coś żeby ratować !zamiast testować na sobie te gówna..-te dzieci to MY !!!Poranieni !! Jakbyś nie była zraniona -w życiu po nic byś nie sięgła .

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Coraz więcej kokainy w Europie

Coraz więcej kokainy, wykorzystanie do handlu mediów społecznościowych i szyfrowanych połączeń, a także wzrost produkcji narkotyków syntetycznych w Europie - taki obraz wyłania się z najnowszego raportu Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii.
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata