Zamawianie nasion zza granicy

Działy bezpośrednio dotyczące uprawy konopi

Moderator: Konopia

• 1155 / 24 / 0

Szukałem takiego tematu, ale nie mogłem znaleźć.
Ktoś wie na ile bezpieczne jest zamawianie ze znanych seedbanków z Holandii i Hiszpanii?
Niby nasiona są legalne, ale jak bank wysyła tysiące paczek, to nie jest trudno się zorientować kto i co wysyła.
Pytanie jak nasze wścibskie służby: czy jest szansa na wizytę smutnych panów jakiś czas po zamówieniu na swój adres?
Chciałbym konkretnie z Dinafemu paczkę.
  • 339 / 46 / 0

Raczej nic Ci nie grozi, jak RC bezpiecznie przelatują to i coś legalnego powinno bez problemu wlecieć

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Mój brat zmarł, bo heroina była (i nadal jest) nielegalna

Paul z brytyjskiej organizacji Anyone’s Child opowiada, jak stracił brata i dlaczego dopiero kilkanaście lat po jego śmierci zmienił swoje zdanie o regulacji substancji psychoaktywnych.
  • 546 / 139 / 0

Przemysław Sadowski z Freedom Farms ostatnio ostrzegał że bagiety potrafią wyciągac growshopom
listy przesyłek i lecieć po adresach.Zastanawiam się jak w przypadku przesyłek międzynarodowych będą mieli z tym problemy ale BHP wskazane.
  • 2221 / 361 / 0

Już pisałem niejednokrotnie, że bezpieczniej jest zamawiać bezpośrednio od producenta, który nie będzie sobie psuł renomy, niż ufać na ryj polskim sklepom, które nie raz współpracowały z organami ścigania.
  • 8740 / 1177 / 0

Z polskiego sklepu nie zamówiłbym nigdy. Wystarczy, że osoba zajmująca się "utrzymaniem" strony internetowej wpadnie z gramem na mieście i psy zaproponują mu układ. Taka osoba ma dostęp do danych osobowych ludzi zamawiających, czy nawet adresów IP, które tylko przeglądały sobie ofertę.
Pół biedy, jeśli ktoś zamawia w bezpieczny sposób, ale ile osób kupuje na swoje dane do swojego domu? Pewnie w k...e.
Wróć do „Uprawa”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata