Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 0 / / 0
Niedługo mam zamiar zamówić kilogram korzenia mimosy, wcześniej zamówiłem 100g i jest w porządku.
Tylko teraz mam dylemat.
Przed zakupem takiej ilości trzeba to przemyśleć, a w tym potrzebne jest doświadczenie (czego nie mam). Wcześniej używałem tylko metody STB i w sumie rezultat miałem w porządku tylko że z uzyskaniem czystej porcji (miałem brązowe) było trudno, możliwe że to wina formy jaką zamówiłem, mianowicie proszku. Czy mogę kupić korzeń w dowolnej postaci? Nie jestem pewien czy szarpany korzeń odda wszystko w tej metodzie. Wziąłem się za STB ponieważ wydaje się najprostsza, chociaż gdyby ktoś miał jakiś ładny link do sprawdzonej innej metody... nie pogardzę. W sumie jakakolwiek rada będzie bardzo pomocna ponieważ ekstraktacja takich rzeczy to dla mnie nowość.
Jakieś sugestie co do kupna?
  • 3871 / 200 / 13
Z dużych ilości najpierw robi się alkoholowy lub acetonowy ekstrakt (crude) i dopiero po odparowaniu rozpuszczalnika przeprowadza się wyodrębnianie substancji czynnej (ekstrakcja kwas-zasada).

Ewentualnie tak jak robiłeś: robisz "ciasto" ze zmielonego korzenia i papki wapiennej, po czym ekstrahujesz bezpośrednio benzyną, ale pierwsza metoda jest dużo "czystsza" i wydajniejsza.

Przy STB z bardzo niskim pH duża część DMT ulega utlenieniu do oleistego, żółtawego oxy-DMT, które da się wyciągnąć ksylenem lub limonenem - benzyną nie da rady.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 1 / / 0
Rzucicie na PW sklepy internetowe z składnikami do Ayi ? Z tych co wiecie że są uczciwe i towar "świeży " działający.

byłbym wdzięczny V
Scalam. dsn
Jeśli wysłaliście wiadomość to wyślijcie jeszcze raz bo zapomniałem że mam nieaktywnego maila.
Uwaga! Użytkownik MarthinTie nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 75 / / 0
Miałem nieszarpany korzeń, korę dokładnie, bodajże wiekowy na 5 lat. Bez strat przy 30g, nie wiem jak mniej, moja minimalna opcja to było 7g, ale z innego sortu, już zapomnianego po delegalizacji. Jak nie spieprzysz przygotowania, to nawet te 7g uderzy. Podkreślam - nie spieprzysz. Plus dobre iMAO - 3g ruty starczy.
Dwell in the twilight.
  • 18 / / 0
Czy jest jeszcze szansa kupić gdzieś składniki? czy trzeba jechać za granice ?
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.