Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 76 Strona 6 z 8
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0


psychodeliki bo jestem trochę schizo
Rejestracja: 2018
  • 9 / / 0


alko. Największe gówno z jakim miałem do czynienia, z opiatami włącznie. Wstręt mam na sam widok tegoż.. :trucizna:

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

„Królestwo Lęku” Huntera S. Thompsona już wkrótce na polskim rynku!

Już za niecałe dwa miesiące nakładem wydawnictwa niebieska studnia ukaże się Królestwo lęku> Huntera S. Thompsona. Książka zostanie opublikowana z obszernym wstępem tłumacza oraz ze specyficznym gonzo-kalendarium życia legendarnego pisarza.
Rejestracja: 2012
  • 607 / 45 / 0


Zrezygnowałem z tzw. dopalaczy oraz research chemicals parę lat temu. W związku z tym, że zauważyłem coraz niższą jakość i odczułem na swoim przykładzie ich negatywne działanie oraz miałem dwukrotną hospitalizację w związku z tym.

 

Rejestracja: 2018
  • 423 / 84 / 0


Wszelkie maczany kanna. Będę chciał trafić do szpitala psychiatrycznego albo trumny to w mniej żenujący dla postronnych sposób niż miotanie się w drgawkach, rzyganie, sranie pod siebie i darcie mordy - bo to jedyne efekty jakich doświadczyłem po nich, a próbowałem paru. Totalnie nie czuję klimatu tych substancji i kojarzą mi się jedynie z gimbusami którzy odpierdalają jakieś krzywe akcje żeby "Uwaga" miała o czym nagrywać (i żeby można było banować te rcki które naprawdę były cudeńkami)
Hexen - bo jeden sort jest super, drugi do dupy, dorzutki dla mnie nic nie dają, nos mi strasznie rył i zjazd za mocny jak na taką fazę. Wolę już fetkę albo metkę, nawet przy gorszym rzucie profil działania mi bardziej odpowiada w nich.
Rejestracja: 2019
  • 1 / 1 / 0


metkat. Dostałem niestety pierwszych objawów manganizmu. Ludzie, KURWA, NIE BIERZCIE TEGO ŚCIERWA !!!! Wogóle już od dłuzszego czasu nic nie jem i niech tak zostanie. Byc może kiedyś wrócę do borania, ale wpierw muszę się podleczyć.
Rejestracja: 2018
  • 31 / 1 / 0


Z amfetaminy i kokainy, będzie już ponad pół roku. Czasem korciło i to bardzo.
Powód dosyć banalny: traciłem po nich kontrolę i jak to mówi młodzież ponosił mnie melanż...
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


z piguł i molly za duże porycia za dużo głupot
Rejestracja: 2011
  • 5664 / 438 / 0


Głownie psychodeliki i stimsy.Czasem zajaram trawę, ale stimsow zdecydowanie nie.
Rejestracja: 2018
  • 206 / 14 / 0


Dopalacze,palilem co prawda tylko 3 razy czastke boga,ale uznalem ze juz nigdy wiecej nie zapale,czegokolwiek co jest z tym zwiazane i trwa to juz ponad 3 lata.Tyle ,ze miesiac temu mialem fake hasz,ale ostatecznie nie zaciagnalem sie nim ani raz,tylko w pokoju troche nim nadymilem i uznalem "pierdole,nie zaciagne sie tym syfem,bo bedzie pewnie bad trip jak kiedys " .
Rejestracja: 2018
  • 79 / 13 / 0


mecie powiedziałem nie, za dużo mi szmata zabrała i za bardzo to wciąga tfuu
Posty: 76 Strona 6 z 8
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość