Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
  • 908 / 10 / 0
Czy przy zazywaniu dulo I amisulpiryd można pić guaranne yerba mate czy zielone herbatę?
  • 2324 / 238 / 223
Yerba Mate CBSe Energia 500g z guaraną

Klasyk. Ostatnio znowu wpadł w moje łaski i jestem zadowolony. Troszkę pozwolił mi odejść od kofeiny z kawy o raz innych pierdół. Standardowo zalewane w okolicach 55-60 stopni Celsjusza.
Spijam na 2-3 zalania. Bardzo dobre, guarana wyczuwalna. Cena na plus. Jak ktoś rozpoczyna zabawę z yerbą, to polecam gorąco. Tania, dokupić do tego bombillę + naczynie i można śmiało rozpoczynać zabawę.

Yerba Mate Amanda Despalada 1kg sin palo

Próbowana wczoraj. Przyszła z CBSe. Standard, który również pijałem. Sin palo sugeruje, że ta Amanda będzie bez gałązek i pyłu - faktycznie tak jest. Cierpka, dobra, stawia na nogi.
Lubię zapić z rana typowy czaj, stąd omijam wtedy CBŚe. Dziś z rana testowana, trzymała i działała fajnie — jakoś do okolicy 10:00 (piłem o 6).
The depths are everything.
  • 2593 / 415 / 0
pol_pl_Yerba-Mate-Green-MAS-ENERGIA-GUARANA-8190_6.jpg
Pił ktoś? ja kupiłem 200gram na test.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2324 / 238 / 223
Tak. Typowe paragwajskie. Dość mocne, cierpkie. Jak to guarana. Ja ogólnie mam odczucia, że to jednak średni sort i niezbyt zaznajamiałem się z jej tematem. Po 7-8 zalaniach, czyli 2-3 dniach oddałem ją koledze, mi to kompletnie nie podchodziło. Z cierpkich i mocnych zawsze w sercu było tylko i nadal jest, pajarito.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.