Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 6 z 9
  • 24 / 1 / 0
Yerba "Yaguar Energia Guarana" b. dobra, jest z dodatkiem guarany więc daje też odpowiedniego kopa energetycznego. Mi osobiście nigdy Pajarito nie podeszło, zawsze dodaje trochę do yerby yaguar + mięta pieprzowa.
Uwaga! Użytkownik KryptonB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1182 / 122 / 0
Ja tam uwielbiam posmak petów :-)
Co wg Was taniej wychodzi, kawa, czy yerba?
  • 47 / 7 / 0
Kiedyś liczyłem podobnie wychodzi.Yerba teraz w internecie jest tania.
Uwaga! Użytkownik Arek1212 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 42 / 10 / 0
Ja jestem fanką Yerby Green. Produkt polski, yerba brazylijska, grubo cięta, różne mieszanki smakowe. Są pakowane po 400g i taką paczkę można wyhaczyć bardzo tanio, na allegro zdarzają się i po 10zł czasami (normalna cena to 13-15zł). Są różne mieszanki smakowe, z owocami, różnymi ziołami. Według mnie dodatki nie dominują nad yerbą, zazwyczaj jest ich mniej niż 10%. Jeśli to ma dla kogoś znaczenie to poza tym wolę kupić polski produkt zamiast kupować marek wielkich firm jak Amanda, Rosamonte itd.
Uwaga! Użytkownik zielarka19 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1239 / 127 / 8
ja pijam ostatnio amande czerwoną i robi robotę
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 42 / 10 / 0
Oczywiście, że robi, w końcu to yerba. Amanda jest kiepska, bo szybko się smak wypłukuje
Uwaga! Użytkownik zielarka19 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / / 0
A ja polecam zielone Pajarito. Yerba z nutką mięty ;)
  • 3 / / 0
Zdecydowanie polecam yerba mate taragui z guaraną. Daje konkretnego kopa, co prawda ma sporo pyłu w sobie ale można to delikatnie przesiać przez sitko, aczkolwiek dla osób które lubią mocny odlot i nie zwracają uwagi na pył jest dobrym rozwiązaniem na zamulony dzień
:halu: :korposzczur: :pacman:
  • 2 / / 0
Polecam yerbe Amanda Despelada smak 9/10 ale nwm jak dla początkujący może odebrać tą gorycz w każdym bądź razie trzeba się przyzwyczaić, działanie super poprawia koncentracje, no ogólnie dla koneserów klasycznej, nieperfumowanej yerby w każdym bądź razie polecam :)
  • 16 / / 0
Witam wszystkich, również jestem wielkim fanem yerby, jak dla mnie to pajarito dobrze smakuje a najlepiej wchodzi kurupi menta y boldo, można pić w formie terere, bardzo orzeźwiająca.
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 6 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.