Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 542 / 96 / 0

Żeby zrozumieć uzależnieńe trzeba dotknąć dna ale takie głębokiego dna wpaść w długi i rozpierdolić sobie życie. Tylko i wyłącznie żeby zrozumieć na czym to polega.
  • 489 / 48 / 0

Dla ciebie to jest takie dno, a dla lekarza jak go pacjent zapyta na dyzurze dlaczego jest pijany,dla samotnej matki dno to kiedy jej dziecko mowi ze lezala i nie moglo jej dobudzic etc.
Nie ma co uogolniac,wiekszosc najebusow ma dlugi i jeszcze jest z tego dumna i pic nie przestaja;)

Dno to po prostu pewien poziom cierpienia tak glebokiego,ze chociaz chwilowo mozna przejrzec na oczy

Kot przemytnik schwytany w więzieniu po brawurowej akcji strażników

Strażnicy kostarykańskiego więzienia w pobliżu stolicy San Jose udaremnili przerzut telefonów komórkowych na teren największego zakładu penitencjarnego w kraju; schwytanym przemytnikiem okazał się kot.
  • 395 / 16 / 0

09 sierpnia 2019nCuX pisze:
Żeby zrozumieć uzależnieńe trzeba dotknąć dna ale takie głębokiego dna wpaść w długi i rozpierdolić sobie życie. Tylko i wyłącznie żeby zrozumieć na czym to polega.
Wielu mysli ze dotknelo dna a tak naprawde gowno przezyli ..
  • 542 / 96 / 0

Dno to dla większości normalnych ludzi nie z getta tylko normalnych domów to jest gehenna i wiem co mówię. Jeśli ktoś wychowywał się w patologicznej rodzinie to tego nie odczuje ja np noc na dworcu przerzylbym załamaniem nerwowo psychicznym. I napewno nie próbował bym tego zaakceptować tylko wyjść z takiej sytuacji jak najszybciej.
  • 489 / 48 / 0

To jest tak, ze na dworcu to sie laduje na samym koncu a my widzimy tylko koncowy efekt.
Kazdy z nich ma swoja historie,tyle,ze jej koniec jest smutny.
  • 395 / 16 / 0

09 sierpnia 2019nCuX pisze:
Dno to dla większości normalnych ludzi nie z getta tylko normalnych domów to jest gehenna i wiem co mówię. Jeśli ktoś wychowywał się w patologicznej rodzinie to tego nie odczuje ja np noc na dworcu przerzylbym załamaniem nerwowo psychicznym. I napewno nie próbował bym tego zaakceptować tylko wyjść z takiej sytuacji jak najszybciej.
Az mi sie przypomniala pewna historia .. kilka lat temu .. gdy wyjechalem do wiekszego miasta ze wzgledu na prace itp no i wynajmowalem chate .. i przyszly swieta i w wigilie mialem dyzur do 18 w pracy bylem juz spakowany i odrazu na dworzec by do domu na kolacje przyjechac .. pojechalem na dworzec wyczekalem sie kilka godzin i dupa nie mialem jak i czym pojechac do domu ( miejscowosc oddalona o 65km ) nic trudno wrocilem do domu zjadlem odgrzewanego kurczaka z chlebem i polozylem sie spac .. niby nic takiego ale ruszylo mnie to wtedy naprawde ...
  • 826 / 24 / 0

Życie na trzeźwo?
- Nie.
  • 395 / 16 / 0

Zdecydowanie nie !
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

Calkowita trzezwosc to dla mnie straszna depresja wolalbym chyba nie zyc. I tak mi jest dosc ciezko bez alkoholu, bo nie moge sobie modulowac nastroju silnym depresantem. Czasem biore alpre, ale to w malych dawkach a nie zeby sie najebac. Benzo mi nie daja tej euforii co alkohol za to ulotkowe dawki jako lek sa az za dobre.

025 i styka? Zakladam, ze albo masz dziewicze GABA, albo wazysz bardzo malo? U mnie 05 dopiero gasi pozary. Waze 70 kg ale mam lekko gaba przetyrane od alko.
kaczor1978 pisze:
@m[mention]michass90[/mention]
Mi tam alpry zawsze 0,25mg starczy jak potrzebuje, nigdy na tym nie poplynalem i raczej nie poplyne, ale jak komus zasmakowalo raz to lepiej zeby sie pilnowal

@Kamral
Zalezy co bylo brane i jak dlugo, jak ktos lubi butex przykirac to obawiam sie ze moze byc roznie XD
  • 489 / 48 / 0

GABA A malo przetyrane,benzo zawsze brane krotko i w malych dawkach,alko jzu od dawna nie.
Ale tez nie bylo wiekszych "pozarow" ostatnio jak po 2 tygodniach BDO nie moglem spac to faktycznie trzeba bylo 0,5.
Ale ja stimow nie biore,nerwicy nie mam,wiec ciezko tu mowic o jakiejs wielkiej potrzebie
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata