Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1820 Strona 155 z 182
Rejestracja: 2015
  • 693 / 154 / 0

Fatmorgan i mietowy3 - oczywiście macie rację, dla kogoś kto dopiero próbuje wychodzić na prostą, czytanie forum może być zgubne. Ja tylko pisałem, że mi osobiście nie szkodzi, póki co nic nie jest w stanie wzbudzić we mnie ciśnienia na jakieś "cuksy". Ale w pierwszej połowie 2018 faktycznie, rzadko się tu udzielałem, wolałem unikać forum.
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

Życie na trzezwo ? Najgorsze jest wyjście po ntym odtruciu detoksie trzeba mieć cele pasje w życiu np żucić się w wir pracy uprawiać jakieś sport lub wyrwać się z toksycznego srodowiska a nawet kraju . Bo i naczej wiadomo teraz płynę i płynę

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Magia świąt znie zadziałała - wpadl z 38 kg marihuany zapakowanej jak święteczne prezenty

Nieodłączną częścią kultury, jaka wyrosła wokół marihuany, jest szeroki wachlarz kreatywnych metod jej przemytu. To długa i bogata tradycja, której nowy rozdział napisał właśnie człowiek usiłujący wylecieć z międzynarodowego lotniska w Nashville z ponad 80 funtami zioła opakowanego tak, by wyglądało, jak prezenty świąteczne.

Blu

Rejestracja: 2007
  • 2946 / 173 / 0

Zielona, to ty czy zbieżność nicków przypadkowa?
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

Tak to ja . Dawno mnie tu nie było ? Ktoś się stęsknił ? Kiedyś tu się ostro udzielałam . Życie mnie zresetowało w uuuj.

Blu

Rejestracja: 2007
  • 2946 / 173 / 0

O kurwa, ty żyjesz!
Ja tęskniłem i pewnie inni bywalcy z dawnych lat też. Naprawdę wielu ludzi pytało co się z tobą stało. Fajnie ze dałaś znak życia. Jeśli masz czas i ochotę, to napisz co u ciebie aktualnie i co robiłaś przez te wszystkie lata :)
Pozdro
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 734 / 0

Jak już mnie dopadnie rak od palenia fajek to na pewno nie odmowie opioidów na ból, no kurwa żeby jeszcze na starość się męczyć.
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

14 kwietnia 2019Blu pisze:
O kurwa, ty żyjesz!
Ja tęskniłem i pewnie inni bywalcy z dawnych lat też. Naprawdę wielu ludzi pytało co się z tobą stało. Fajnie ze dałaś znak życia. Jeśli masz czas i ochotę, to napisz co u ciebie aktualnie i co robiłaś przez te wszystkie lata :)
Pozdro
Chcieliście mnie pochować w butach Oj bardzo nie ładnie . Ten portal dał mi zrobić kariere w dragach od zera do dragbohatera ale popewnym czasie byłam tak obcykana w tych tematach że mogłam zostać żonaCzarnoksiężnika he he . Fakt coraz rzadziej się udzielałam na forum jeszcze ix czasu czytałam fora . Aż całkowicie temat się urwał jak w życiu zmiany zmiany . A teraz pale Marlboro i jest mi layt he he . Buziaki Mordki z tamtych szalonych lat :*
Rejestracja: 2018
  • 23 / 1 / 0

@zielonaa
Tak, ja się stęskniłem. z 10 lat Cię nie czytałem. Widzę, że też nie mogłaś się zalogować na swoje stare konto
Właśnie mnie wzięło na wspominki i potraktowałem Twój nick wyszukiwarką - nie licząc na wiele. A Tu taka niespodzianka! Ciekawi mnie jak potoczyło się Twoje życie, ale nie licze na zwierzenia więc pozostają tylko domysły. oh, too były piękne lata.
Rejestracja: 2016
  • 145 / 15 / 0

Życie na trzeźwo. Nagle się okazuje, że nie jestem tak zajebista, jak myślałam, że nie jestem taka wygadana, że nie jestem taka ładna, że przepilam najlepsze lata życia i już nikt mi ich nie zwróci :( i to wszystko strasznie boli. Nie wiem jak radzić sobie z emocjami i życiem, będąc trzeźwa.
Trzeba się uczyć wszystkiego na nowo.

W takich momentach pomaga mi lista zysków z trzeźwości i codzienne wdzięczności.
Że moge bez obaw jeździć autem, rano nie czuć ode mnie alkoholem, chodzę do pracy bez lęków, nie jestem spuchnieta, nie mam obsesji picia itp, itd.
Niby to pierdoły, ale miło mi się robi na sercu gdy jestem rano w sklepie i kupuje bułkę, bo jestem głodna, nie dlatego bo potrzebuje przykrywki do pójścia do sklepu:)
Rejestracja: 2016
  • 662 / 53 / 0

Jest możliwe, jest mega ciężko i ciągle się potykam to sądzę że jest to mozliwe
Posty: 1820 Strona 155 z 182
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 402 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Duce i 3 gości