Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 634 / 116 / 0

Fatmorgan i mietowy3 - oczywiście macie rację, dla kogoś kto dopiero próbuje wychodzić na prostą, czytanie forum może być zgubne. Ja tylko pisałem, że mi osobiście nie szkodzi, póki co nic nie jest w stanie wzbudzić we mnie ciśnienia na jakieś "cuksy". Ale w pierwszej połowie 2018 faktycznie, rzadko się tu udzielałem, wolałem unikać forum.
  • 4 / / 0

Życie na trzezwo ? Najgorsze jest wyjście po ntym odtruciu detoksie trzeba mieć cele pasje w życiu np żucić się w wir pracy uprawiać jakieś sport lub wyrwać się z toksycznego srodowiska a nawet kraju . Bo i naczej wiadomo teraz płynę i płynę

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Legalizacja marihuany w Illinois – czy to dobry pomysł?

Legalizacja tzw. rekreacyjnej marihuany w Illinois jest jedną z obietnic wyborczych gubernatora J.B. Pritzkera oraz sposobem na wydobycie Illinois z budżetowego dołka. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku Illinois stanie się 12. stanem, w którym zapalenie trawki będzie legalne.

Blu

• 2921 / 158 / 0

Zielona, to ty czy zbieżność nicków przypadkowa?
  • 4 / / 0

Tak to ja . Dawno mnie tu nie było ? Ktoś się stęsknił ? Kiedyś tu się ostro udzielałam . Życie mnie zresetowało w uuuj.

Blu

• 2921 / 158 / 0

O kurwa, ty żyjesz!
Ja tęskniłem i pewnie inni bywalcy z dawnych lat też. Naprawdę wielu ludzi pytało co się z tobą stało. Fajnie ze dałaś znak życia. Jeśli masz czas i ochotę, to napisz co u ciebie aktualnie i co robiłaś przez te wszystkie lata :)
Pozdro
  • 6848 / 634 / 0

Jak już mnie dopadnie rak od palenia fajek to na pewno nie odmowie opioidów na ból, no kurwa żeby jeszcze na starość się męczyć.
  • 4 / / 0

14 kwietnia 2019Blu pisze:
O kurwa, ty żyjesz!
Ja tęskniłem i pewnie inni bywalcy z dawnych lat też. Naprawdę wielu ludzi pytało co się z tobą stało. Fajnie ze dałaś znak życia. Jeśli masz czas i ochotę, to napisz co u ciebie aktualnie i co robiłaś przez te wszystkie lata :)
Pozdro
Chcieliście mnie pochować w butach Oj bardzo nie ładnie . Ten portal dał mi zrobić kariere w dragach od zera do dragbohatera ale popewnym czasie byłam tak obcykana w tych tematach że mogłam zostać żonaCzarnoksiężnika he he . Fakt coraz rzadziej się udzielałam na forum jeszcze ix czasu czytałam fora . Aż całkowicie temat się urwał jak w życiu zmiany zmiany . A teraz pale Marlboro i jest mi layt he he . Buziaki Mordki z tamtych szalonych lat :*
  • 18 / 1 / 0

@zielonaa
Tak, ja się stęskniłem. z 10 lat Cię nie czytałem. Widzę, że też nie mogłaś się zalogować na swoje stare konto
Właśnie mnie wzięło na wspominki i potraktowałem Twój nick wyszukiwarką - nie licząc na wiele. A Tu taka niespodzianka! Ciekawi mnie jak potoczyło się Twoje życie, ale nie licze na zwierzenia więc pozostają tylko domysły. oh, too były piękne lata.
  • 106 / 2 / 0

Życie na trzeźwo. Nagle się okazuje, że nie jestem tak zajebista, jak myślałam, że nie jestem taka wygadana, że nie jestem taka ładna, że przepilam najlepsze lata życia i już nikt mi ich nie zwróci :( i to wszystko strasznie boli. Nie wiem jak radzić sobie z emocjami i życiem, będąc trzeźwa.
Trzeba się uczyć wszystkiego na nowo.

W takich momentach pomaga mi lista zysków z trzeźwości i codzienne wdzięczności.
Że moge bez obaw jeździć autem, rano nie czuć ode mnie alkoholem, chodzę do pracy bez lęków, nie jestem spuchnieta, nie mam obsesji picia itp, itd.
Niby to pierdoły, ale miło mi się robi na sercu gdy jestem rano w sklepie i kupuje bułkę, bo jestem głodna, nie dlatego bo potrzebuje przykrywki do pójścia do sklepu:)
  • 360 / 16 / 0

Jest możliwe, jest mega ciężko i ciągle się potykam to sądzę że jest to mozliwe
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 87 uczestników Wejdź na czata