4-HO-XXXX - wątek ogólny i przeżycia

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1239 / 20 / 0

Nie sraj ogniem, najpierw ruta, potem to co trzeba :-p A w ogóle to dziś kiepsko, kiepska koka :'( Wszystko idzie w pizdu :'(

• 3966 / 246 / 894

lepsza kiepska koka niż kiepska karma.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.

• 1239 / 20 / 0

Można to wyjebać;p
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2009 przez gringo, łącznie zmieniany 1 raz.

• 211 / 1 / 0

Wlasnie spozylem 50mg 4-ho-met i nie moge oderwac wzroku od tego co sie dzieje z przedblokowym trawnikiem i tym postem :diabolic:

A to byl dopiero poczatek ;-) Trip byl wlasciwie idealny OEVy i CEVy wszechogarniajace. Caly czas usmiech na ustach, momentami smialem sie na glos sam do siebie. Nietypowe pomysly troche mi do glowy wpadaly - np. w rolkach sie po mieszkaniu z psem gonilem a piec minut pozniej rozplywalem sie w dzwiekach zespolu Bluetech pod kolderka. Za duzo wrazen naraz. Cale sczescie ze sam bylem bo kompletnie oderwalem sie od reala.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2009 przez haps, łącznie zmieniany 1 raz.

• 285 / / 0

Jak długo bania trwa po takiej ilości? Na pusty żołądek oczywiście zarzucałeś jak sądzę.

• 5304 / 60 / 0

Zmiksturowałeś z wodą czy na jęzor? Boże drogi ;] 25mg 4-ho-mipt/4-aco-dmt mnie wyjebało do odległych galaktyk a ten spożył 50mg :scared:

Hapsie nie bądź taki i zdaj relacje :cheesy:

• 211 / 1 / 0

Bania trwala od od okolo 14:30 do 19.00. Mam tu namysle ta banie gdzie naprawde nie ogarnialem co sie wokol dzieje ^_^ Bo naprawde KOLOROWO bylo :-D Tak jak pisalem, OVEy wszechogarniajace, nigdy po niczym takich nie mialem, duzo mocniejsze od tych po np br-df. Na scianach, podlogach, wszedzie jakies tanczace wzroki, kwiaty w pokoju wygladaly jak takie drapiezne stworzenia, kompletnie nie czulem czasu, probowalem wchodzic na np. sciane bo chcialem sila woli zmienic grawitacje %-D Oprocz typowej rozrywki sporo rozmyslalem, mysli typu ze wszyscy jestesmy bytami darzacymi z czasem do doskonalosci itp. Cevy jak i oevy, wyjebane po prostu :diabolic: Czulem je bardzo realnie i blisko. Nie lubie opisywac takich tripow bo wrazen byla masa i nie sposob to opisac slowami. Trip byl naprawde przecudowny, dokladnie tego szukalem i oczekiwalem po tej dawce. Loading trwal krotko i jak sie rozkrecilem wszystko bylo po prostu perfekcyjnie, usmiech z twarzy nie schodzil. Pozniej mialem troche meczace zejscie i dluugo wierzgalem w lozku wymeczony i z bolem glowy zanim zasnalem - ale problemy ze snem mam czesto. Dzis bralem 25mg 2CE i zadzialalo slabiutko, poprawa humoru, troche ciarek i sie fajnie filmy ogladalo, wiec doszedlem do wniosku ze jest jakas tolerancja krzyzowa bo OEVow i CEVow praktycznie zero :-/

A i odnosnie tego jak bralem, 50mg zlizalem z papieru, troche pomielilem w ustach i popilem woda. Na 100% pusty zoladek bo rano tylko goracy kubek (ok 10) a konsumowalem po 14.
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2009 przez haps, łącznie zmieniany 2 razy.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

strasznie dlugo cie trzymalo, mnie 4-oh-met nie piesci dluzej jak 3 godziny. Tolerancja jest pomiedzy wszystimi tryptaminami/fenetylaminami i jak sadze dotyczy nie konkretnej substancji, tylko serotoniny i jej receptorow.

• 211 / 1 / 0

Tez domniemam ze to ma zwiazek z serotonina jednak biore 5htp zawsze 300mg przed snem i mialem nadzieje ze to pomoze i mimo wszystko bede tripowal rowno ale sie mylilem - no coz psychonauta uczy sie na bledach ;-) Z tym czasem moze troche przesadzilem ale nie wiele, bo bralem tak mniej wiecej kolo 14;30 z tym ze dobre efekty juz byly po niemalze 15 minutach a o 19 oevy juz kompletnie zniknely. Wiec biorac pod uwage ze dawka byla dosc spora mozna liczyc 4 godziny dobrego tripa ktory tak jak sie gwaltownie zaczal rownie szybko przeminal. Gdybym nie mial doswiadczenia to bym na pewno przerazil sie tym mocnym i szybkim wejsciem.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Wejscie to by bylo, gdybys sobie to i.m. podal :)
A co do tolerancji, to wydaje mi sie , ze nie o ilosc samej serotoniny, a o wrazliwosc receptorow chodzi. Poza tym 5htp raczej nie zwieksza poziomu serotoniny, a zapewnia jedynie staly dostep do jej prekursora, a organizm zrobi z niego tyle serotoniny, ilebedzie potrzebowal, nie wiecej. Swoja droga wydaje mi sie, ze dlugotrwale stosowanie 5htp moze spowodowac problemy po odstawieniu, gdyz organizm przyzwyczai sie, do obecnosci prekursora i zmniejszy produkcje jej z innych zrodel. Sadze, ze suplementacja powinna nastepowac jedynie jakas dobe przed intoksykacja, + ew po w celu zlagodzenia niedoboru serotoniny. Bo poza naturalny poziom raczej nie podnosi, chyba, ze ktos stwierdzil jakies efekty antydepresyjne, ktorych nie daloby sie zrzucic na karb placebo.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata