4-HO-XXXX - wątek ogólny i przeżycia

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 5304 / 60 / 0

Nie znam się na DPT. póki jeszcze masz czas, nie ochłonołae dobrze, skoszkutj SD :D byle jak nahajszybiej, sam susz :) Miłego dripa ;) Pokój

• 1239 / 20 / 0

Czekaj czekaj panie. Oswajam się z substancją;p Wkrótce znów zaszaleję i dodam do tego tynkturę ;]

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Wjeżdżał w radiowozy, o mało nie potrącił policjanta, a przez okno samochodu wyrzucał marihuanę

Na ulicach Krakowa rozegrały się sceny niczym z filmowego pościgu. Wszystko za sprawą 31-letniego kierującego samochodem marki Seat Ibiza, którego lista przewinień jest wyjątkowo długa.

Użytkownik nieaktywny
  • 336 / / 0

gringo polec jakies fajne miejscowki na trip w 3miescie XD
[post do wyjebania ]

Użytkownik nieaktywny
  • 786 / 11 / 0

@Gringo: ile wziąłeś ruty do 100 mg i ile trwał trip? Bardziej wizualnie czy psychodelicznie (myślotok i odbiór świata, w uproszczeniu:) ?

• 1239 / 20 / 0

Jeszcze ruty do tego nie brałem. Jak się znajdą dwa dni wolnego to przetestuję mix 5g ruty i 50mg DPT. Ale mam dylemat, bo wolałbym wolne dni przeznaczyć na Yage niż DPT ^_^ Wyjdzie w praniu;p

Wracając do Twojego pytania to DPT jest dość specyficzne. Wizualnie ciekawie, zwłaszcza w ciemności. Na trzeźwo w takich warunkach potykałbym się co chwile, a tutaj pomimo chodu podobnego z deksa nie miałem najmniejszych problemów, gdyż każdy przedmiot wytwarzał ciekawe świecące kolorowe wzorki na swojej powierzchni. W dodatku zarys przedmiotu był dość wyszczególniony, więc nie myliłem np stołu z krzesłem. Przy zapalonym świetle spore zniekształcenia, stapianie się przedmiotów i wyostrzenie kolorów.
Zawiodłem się bo nie przyleciały ufoki :'(
%-D
Aspekty psychiczne:
-częściowy rozkład ego
-względna trzeźwość myślenia i pojmowania świata
-myślotok
-synestezja
Fizyczne:
-przyśpieszony puls
-lekkie mdłości
-uczucie lekkości i wibrowania ciała.. tfu! Energii z której zbudowane jest ciało :cheesy:
Nie da rady po tym wysiedzieć długo w jednym miejscu. Ale wystarczy chwila przy zamkniętych oczach i następuje szybki skok do "rozmowy" z własną podświadomością, lecz ciężko utrzymać ten stan. Ciężko się skupić na jednym temacie, gdy w kolejce stoją niecierpliwie następne;p
Tak ogólnie, to tyle :-)

Użytkownik nieaktywny
  • 786 / 11 / 0

Dzięki wielkie! Na Erowidzie opis ogólny jest zdawkowy, a TR raczej osobiste i nawet nie chciałem czytać, żeby się nie sugerować. Właśnie takiej ogólnej charakterystyki potrzebowałem :-)

Można by w ogóle wydzielić wątek o tym proszku. Sam jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale jest kilka pojedynczych postów, które raczej zachęcają do wypróbowania. No i trochę pytań.

A jeszcze spytam, 75zł za 125mg DPT to chyba dobra opcja? Wezmę na razie tyle i rozbiję na dwa razy. Rozeznanie i jazda, może właśnie z tą rutą. Ale jak wtedy, walnę DPT im, a rutę wypiję? Przed czy po strzeleniu DPT? Jaka ilość ruty byłaby optymalna do 70mg, tak żeby je podbiła, ale jak najmniej nakładała swoje działanie na DPT?

Użytkownik nieaktywny
  • 336 / / 0

Rute przed dopiero jak poczujesz ze wchodzi wtedy robisz zastrzyk

• 5304 / 60 / 0

Ja bym jednak poczekał aż się ruta dobrze rozkręci. Tak mi podpowiada ćpuński instynkt

Użytkownik nieaktywny
  • 336 / / 0

No to na logiczny punkt myslenia proste ze powinno sie brac pierw rute zeby zablokowalo odpowiedzialne ze rozklad tryptamin enzymy
I jesli wezmiemy tryptamine przed imao wg mnie duzo tej tryptaminy poprostu zostanie rozlozona przez nie pobllokowane enzymy mao-a i mao-b i zadziala napewno slabiej :)
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2009 przez kapo, łącznie zmieniany 1 raz.

• 5304 / 60 / 0

To że to wiadomo, to ja akurat bardzo dobrze wiem. Chodziło mi o to, że jak się dobrze inhibitor nie zainstaluje i zacznie się wjazd tryptaminy, to moim skromnym zdaniem jest duże ryzyko niemiłego tripa. A wnioskuję, być może błędnie, z przeczytanego TR'a już nie pamiętam kogo, jak gość zjadł powój a później rutę. Co prawda dwie osobne kwestie ale tak mnie natknęło no i po koleżeńsku chciałem się jeno podzielić spostrzeżeniami
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata