Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 1 z 6
  • 319 / 1 / 0
Wiadomo, że w czasie palenia większość nikotyny się spala oraz że nikotyna jest rozpuszczalna w wodzie. Tak więc czy można by zrobić herbatę z tytoniu? Jak tak to z jakiej ilości? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Uwaga! Użytkownik Piroman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
a po kiego chuja robic wywar z tytoniu do picia:| toz to bedzie smakowalo gorzej niz gowno.
masz zamiar to pic zamiast palenia fajek ? zycze powodzenia ...
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 333 / 4 / 0
a jak sie tyton zuje to przeciez co? prawie to samo...
z 1 fajki przezyjesz, z 5 juz może byc z tym problem
Uwaga! Użytkownik Cleaner nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 49 / / 0
Nieprzeczytany post autor: 3ddd2k »
Tylko ze tyton do zucia jest wilgotny i ma z deczka inny smak :) Tyton do palenia to jak siano, a tyton do zucia jak ostre suszone sliwki.
Oczywiscie zawsze mozna zapazyc fajka tylko nie rob tego jesli nie palisz bo mozesz sie szybko znalezc w szpitalu, podobno nawet po 2 papierosach.
" 'W końcu trzeba sobie także na coś pozwolić'. I tak współczesny człowiek bezustannie kręci piruety. Jednak nie powinien się z tego powodu uskarżać: to jest cena jego wolności."
Legalize it! Bless... :)
  • 424 / 6 / 0
[quote="Wikipedia"]
nikotyna łatwo rozpuszcza się w wodzie i można ją dość prosto wyodrębnić]
Nie wiem, prawda to, czy fałsz, ale nie lekceważyłbym.
Uwaga! Użytkownik Adam Selene nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 645 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: dobson »
Taki wywar jest dobry ale na mszyce.
Miałem takowe na salvii i pomógł :-D
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości"
                                Jean Cocteau
  • 324 / 6 / 0
Kumpel mi mówił kiedys ze siedział na dołku i miał szlugi ale nie miał ognia to zjadł sobie tytoń z kawałka szluga i odrazu mu przeszła chęć na palenie.
Uwaga! Użytkownik papawer somniferum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4021 / 349 / 947
Mój znajomy świetował Sylwestra z pozostałymi pesjonariuszami Aresztu Śledczego pijąc miksture sporzadzoną z duzej ilości kawy,herbaty i nieokreślonej ilości wrzuconego do tego wszystkiego tytoniu.,.areszt pękał ponoć od nadmiaru energii społecznie nieprzystosowanej,ale nikomu nic sie nie stało.
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 91 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Versus »
Po co chcesz to robić?Jeśli potrzebujesz nikotyny nie paląc papierosa to kup sobie jakieś pastylki na rzucenie palenia.One mają sporo nikotyny.Jedna tabletka ma od 2-4 mg.Czyli tyle co 2-5 papierosów na raz.I mając takie tabletki możesz sobie dobrać dawke jakiej potrzebujesz.Przedawkowanie nikotyny jest bardzo nieprzyjemne.Żyganie itd. to norma.Ale jak chcesz to próbuj.
  • 1238 / 24 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
nazbieraj na dworcu cały słoik kiepów i zalej wodą... smacznego :moody: %-D
לאכול חומצה!
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.