Wysyłka narkotyków pocztą

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 36 / 2 / 0

nierejestrowany to wielka nie wiadoma
jeden dojdzie drugi ukradna czy zgubia
na naszych rozdzielinach potrafia w ogole olewac nierejestrowane listy
jak nie zwracal niczym uwagi to dojdzie tylko kiedy?
  • 40 / 3 / 0

Mam pytanko. Ktos ma mi wysłać 5g trawy z 3 miasta na drugi koniec polski. temat szczelnie zapakowany a do tego włożony do kawy naturalnej ze zmielonych ziaren. Akcja jest jednorazowa i raczej nie bedzie powtarzana. Jakie są szanse że to moze nie wyjść ? Swego czasu przez 2 lata zamawiałem mofinę co tydzien i nie bylo najmniejszego przypału ale to jednak trawa i mam obawy ze cos moze pójsc nie tak ...

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Salon palenia marihuany “Consumption Lounge” wkrótce w Toronto

Obiekt ten, zwany byMinistry, będzie pełnił rolę ośrodka społeczności miłośników marihuany, łączącego żywność, napoje, design, zdrowie, wellness, sztukę i innowacje.
  • 4140 / 517 / 11

trawa to najbardziej przypałowa sprawa...
  • 40 / 3 / 0

Aczkolwiek jak to szczelnie zapakowane bedzie a zapach zbity do zera przez kawę plus wszystko w granicach kraju to jak mogą to odkryć?? poza jakas randomową weryfikacją

ZX

• 264 / 84 / 0

A ufasz kumplowi, że zapakuje to szczelnie, że nie będzie pachnieć? Niedoświadczony nadawca to częsty przypał. Może tylko gada, że hermetycznie a będzie walić na 20 metrów bo myślał, że worek strunowy jest hermetyczny. Opakowanie po kawie też nie jest hermetyczne.
Jak już to nie przez pocztę polską, bo tam są kontrole paczek z polski do polski, to już lepiej kurierem nadać.
  • 532 / 58 / 0

Kawa to metoda stara jak świat i policyjne pieski potrafią ponoć już pokonać te "zabezpieczenie".
Jak wysyłasz weed, to tylko pakowane próżniowo z dwa razy i wrzucone do mylar baga zamknietego zgrzewarką. Wtedy nic nie pójdzie źle i możesz tak wysyłać nawet za granicę.
  • 40 / 3 / 0

powiem tak poszło jako list polecony - nie przesyłka . Kawa Ziarnista 200 gram - było już na drugi dzień z samego rana 0 przypału. Ale wiem że to jest loteria innym razem mogło by się po prostu nie udać
  • 7241 / 716 / 0

Ja dostałem MXE zostawione w skrzynce pocztowej.Mialem farta, ze nikt nie otworzył bo miałby za darmo ćpanie.
  • 1082 / 17 / 0

Odkopuję temat, czy wąchanie jest jedynym sposobem sprawdzania paczek?
Mam sort, który prawie w ogóle nie ma zapachu (ma delikatny, ale nie konopii, tylko zwyczajnie roślinny). Jednak topki się bardzo dobrze prezentują i nie chcę ich prasować. Czy naprawdę paczki są prześwietlane? Ktoś coś o tym wie?

Czy kurierowi można nie podawać swojego telefonu, tylko odbiorcy?
Czy jeśli mu podam fejkowe moje dane, to coś może nie wypalić?
  • 1082 / 17 / 0

06 marca 2013Charlie Chaplin pisze:
Twój post w żaden sposób nie daje odpowiedzi na moje pytania. Paczki są na poczcie skanowane od dawna, zaś w ostatnich miesiącach w kilku województwach pojawiły się takie oto, skuteczne swoją drogą, pojazdy: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/rz ... omosc.html

Skanowanie przesyłek pocztowych jest w Polsce na porządku dziennym, nie narusza tajemnicy korespondencji gdyż nie wyświetla się ani treść listów, ani nadawca paczki - co za tym idzie, w trakcie skanowania nie są one utożsamiane z żadnym odbiorcą. Skończ więc już bredzić, a ja poczekam na sensowną odpowiedź..
Link nie działa, mógłbyś podać źródło tych informacji? Skanowanie wszystkich przesyłek wymagałoby dużego nakładu moim zdaniem.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata