Wysyłka narkotyków pocztą

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Posty: 426 Strona 38 z 43
Rejestracja: 2018
  • 346 / 34 / 0

A wiesz jak to działa? Służba celna wyłapuje list/paczkę z podejrzaną zawartością. Przekazują to policji, policja zleca badania w laboratorium i na wyniki analizy moge czekać nawet do dwóch miesięcy - takiej małej ilości nie będą badać z jakimś super priorytetem, co innego jakby przechwycili pake z kilogramem białego proszku nieznanego pochodzenia. Jak wyjdzie narko albo coś innego co jest zakazane to dopiero z Warszawy wysyłają list albo faks do komendy w twoim mieście żeby przeprowadzili pod tym adresem rozpytanie lub od razu przesłuchanie (jeśli pewne będzie że twoje dane osobowe są prawdziwe).
I dopiero wtedy zaczyna ruszać cała machina.

Urząd celny raczej nie prowadzi statystyk czy jakiejś czarnej listy. Mogło za to zdarzyć się tak, że w tym samym czasie celnikowi do łap wpadło te 5 twoich listów (jeśli zamawiałeś w podobnym okresie czasu) i to w jakiś sposób go zainteresowało. Chociaż tak na prawdę chuj ich wie bo mi od kilku miesięcy każda paczka nawet z aliexpress przychodzi otwarta.
Nie wiem czy wy zamawiacie przesyłki z trackingiem czy bez, ale u mnie to wyglądało z reguły tak, że jak przesyłka miała status "zatrzymanie w WER" dłużej niż 3 dni to była spalona.
U kolegi akcja była taka, że przesyłka chyba 20 czy 22 lutego dostała status "zatrzymana w WER", była cisza, on się nie upominał o nią i w sumie o niej zapomniał, a w połowie maja (pamiętam, że po długim weekendzie) dzwonił do mnie że mu kryminalni wbili na chate i dobrze że przez długi weekend wszystko wyćpał bo nic nie znaleźli :-D
Złożył tam jakieś zeznania, że nic nie zamawiał i że to kradzież danych osobowych, od tamtej pory żadnej informacji od nich.
Rejestracja: 2010
  • 759 / 44 / 0

04 października 2018MaSaLa pisze:
A wiesz jak to działa? Służba celna wyłapuje list/paczkę ........
lol. a czy ty wiesz jak to działa :rolleyes:

od 2 lat nie ma już czegoś takiego jak izba celna teraz jest KAS , nikt tego nie przekazuje policji tylko Kas ogarnia temat.
na miejscu, maja testery, swoje psy i zaplecze oraz uprawnienia wieksze od policji :D

Chociaż tak na prawdę chuj ich wie bo mi od kilku miesięcy każda paczka nawet z aliexpress przychodzi otwarta.
- od dawna zalezy ktory wer ale generalnie potrafia opodatkowa

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Prowadził pod wpływem amfetaminy, ale nie trafi do aresztu. Prokuratura: będziemy się odwoływać

Spowodowanie wypadku i prowadzenia pojazdu pod wpływem środków psychotropowych. To dwa zarzuty, które prokuratura postawiła 22-latkowi w związku z poniedziałkowym wypadkiem na trasie Słupsk-Bierkowo. Prokuratura zawnioskowała o areszt, ale nie zgodził się na to sąd.
Rejestracja: 2018
  • 346 / 34 / 0

Tak. Wiem jak to działa bo w czerwcu sam straciłem jedną pakę i byłem ciągany po lokalnych komendach + miałem rozmowę z panią prowadzącą sprawe w KMP Warszawa Praga.
Tak czy siak - pracownik celny wyłapuje paczkę i przekazuje ją dalej.
Finalnie kto ci wjeżdża na chate? KAS czy psy?
Bo opcja KAS + PSY wchodzi w grę chyba tylko przy przejęciu dużego zamówienia.
Nie sądzę, że KAS się zajmuje paczką w której jest 10g rc'ków.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

Wiec tak: dziś również brak żadnych listów, nawet legalne 3 polecone priorytety wysłane z polski 2 dni temu, maja dziś status na śledzeniu „w transporcie” ...
Nie mam dla tego logicznego wytłumaczenia...
Rejestracja: 2018
  • 39 / 21 / 0

Mam dziwne pytanie. Jakoś nie wysyłałem za dużo rzeczy pocztą ale zawsze jak wysyłałem poleconym to musiałem wypełnić jakieś kwity. I teraz pytanie. Chce wysłać dragi pocztą poleconym paczką a nie chce wypełniać własnoręcznie druków. Czy mogę je gdzieś wygenerować ? Czy takie druki są konieczne do paczki pocztowej ?
Przepraszam jeśli nie na temat ale zależy mi na odpowiedzi na to pytanie.
Wiec prosze moderatora o przepuszczenie postu
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Są testery na specjalne K, DMT czy benzo RC?
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 152 / 0

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, chodzi o testy krew/mocz?
Benzo na pewno ci wykryją, nie ma znaczenia czy apteczne czy RC.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

16 listopada 2018Dersu Uzala pisze:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, chodzi o testy krew/mocz?
Niee, miałem na myśli badanie substancji narkotestami :)
Rejestracja: 2018
  • 11 / / 0

Cześć !
Kilka dni temu ( w sobotę) znajomi nadali na poczcie 4 piguły, zapakowali w kopertę razem z listem i folią bombelkową. Wysyłka poszła z Polski do Irlandii. Oczywiście nazwisko fikcyjne, adres też nie mój, mam to szczęście że znajomy mieszka w czymś na kształt akademika i cała poczta zostawiana jest po prostu w korytarzu, więc nawet gdyby był przypał to każda mieszkająca tam osoba byłaby podejrzana a jest ich sporo. Poza tym to tylko 4 piguły, więc chyba w najgorszym wypadku list po prostu by nie przyszedł. No i tutaj pytanie, list poszedł jaki nierejestrowany priorytetowy, jak sądzicie, przyjdzie?
Posty: 426 Strona 38 z 43
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Garbolix i 1 gość