Wysyłka narkotyków pocztą

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 1010 / 193 / 2

Jeżeli list polecony z lekami w środku od kilku dni ciągle jest w mieście z którego został wysłany (tak wynika z tracinkgu poczty polskiej), a powinien już do mnie dotrzeć, to mam się obawiać, że ktoś sprawdza przesyłkę? Czy to po prostu zamuła systemu PP, że nie aktualizują trackingu?
  • 3233 / 276 / 0

Nie . Z listami poleconymi to jest tak że widać tylko na emonitoringu że jest wysłana i że doszła do punktu docelowego. Zamawiając na Poste restante przynajmniej.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

W foteliku przewoził narkotyki i posiadał 4 zakazy prowadzenia pojazdów

Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka...
  • 25 / / 0

Poczta polska cos zamula mi idzie list od wtorku
  • 1851 / 287 / 2

Led ma rację, z poleconymi nie ma co sprawdzać statusu, tylko cierpliwie czekac. Można też zadzwonić na infolinię do miasta/sortowni gdzie się znajduje owy list, co się z nim dzieje.
  • 18 / 1 / 0

To wiadomo, tylko chodzi mi z tego co czytałam to nawet większość nie wie co to jest a psiarnia jest nastawiona typowo na mj. A przecież setki tysiecy roślin krązy w obrocie każdego dnia czy lepiej jechac za granicę i samochodem przywieść ?
  • 25 / / 0

Skąd takie info? Moim zdaniem psiarnia ostatnimi czasy jest nastawiona pod RC
  • 3233 / 276 / 0

Jak wyglądaja kontrole przesyłek na WERach??Zagraniczne trafiają do WER Warszawa . Celnicy jakimi metodami sprawdzają takie przesyłki : psy, skanery ?? Każda zagraniczna jest sprawdzana , czy też raczej te z krajów zwiększonego ryzyka ?
Jak to mniej więcej wygląda?
  • 18 / 1 / 0

Na pewno przesyłki z Holandii są bardziej sprawdzane, bo wiadomo o co chodzi. Psy wchodza z psami na paczki i sprawdzają czy coś wyczuje
  • 838 / 69 / 0

Nie wiem, ale dwa razy z krajów podwyższonego ryzyka dotarły mi paki ze stealthem 1/10 czyli praktycznie żadnym.
  • 4 / / 0

Ja do tej pory zamówiłem na Dream w ciągu 3 miesięcy około 30 listów, dotarły wszystkie, z Holandii, Niemiec, Hiszpanii a nawet jeden z Brazylii.

Od około 2 tygodni czekam na 5 listów z Holandii, Niemiec i żaden nie dotarł... I teraz zaczynam się obawiać:
- albo służby wpadły na mój trop i zatrzymują listy do mnie
- albo ktoś wyczaił na poczcie co przychodzi i podbiera przed listonoszem.
Dodam że do tej pory najdłużej na listy w UE czekałem 8 dni,
DOM wyczyszczony więc w razie czegoś nic nie znajdą, choć wydaje mi się że gdyby chcieli to już by u mnie byli. W aktualnych listach jest około 11 g koksu, czy w razie czegoś taka ilość może stworzyć problemy ?
Dodam jeszcze że tydzień temu jeden sprzedawca z Grecji wysłał paczkę z 200 g zioła. Czy Policja, służba celna po wpadnięciu np.jednego listu, mogą przechwycić wszystko co do mnie idzie czy nie maja takich możliwości ?
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata