Wyjście z Clona Pomocy!

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Witam serdecznie jestem tu nowy i potrzebuję rady i pomocy będę się streszczał moja przygoda a właściwie dramat zaczał się od angielskiego konowała GP pracowałem na 3 zmiany i miałem problemy ze snem przepisał mi Rivotril czyli odpowiednik naszego Clonazepanum,lek działał na mnie bardzo dobrze dobry sen a też jakby aktywizował ,kłopoty zaczeły sie gdy chciałem odstawić to świństwo udałem sie do tego samego lekarza GP po poradę stwierdził że jak się uzależniłem to on więcej mi tego nie przepisze...
musiałem kombinować clona na własną rękę trwało to 3 lata ostatnio byłem w Polsc na urlopie i udałem się do psychiatry przepisał mi Pregabalinę ,Cloranxen Symestical ssri na własną łapę załatwiłem jeszcze relanium ,odstawiłem Clona i zaczałem oszukiwać receptory konkretnymi dawkami Pregi do 1200mg Cloranxen 40,50 mg relanium 30,35 mg Symestical 10mg i teraz tak Pregabaliny mam dużo Symescitalu tez Clona o ironio zapas na rok kończy mi się Cloranxen i Relanium ostanie pudełko i listek chciałem kupić na ogłaszamy 24 ale zostałem zrobiony w wała 2 razy tak że dzięki bardzo proszę o pomoc jak to ogarnąć i jak wybrnąć z tego wszystkiego bo jak pomyślę że mam wrócić do Clona to już wolę samobója strzelić.Dziękuję
i Pozdrawiam
  • 57 / 7 / 0

Idź do psychiatry i mow szczerze co jest pięć. Dostaniesz leki żeby zejść możliwie lekko.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Areszt dla fałszywego policjanta z pistoletem na kulki i marihuaną

...którą oferował prawdziwym w ramach łapówki ;)
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata