Wyjazd

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4 / / 0

Witam, założyłem konto ponieważ potrzebuje waszej pomocy. Planuje z kolegami wyjazd nad morze i chcemy zabrać ze sobą dobre eufo na balet kilkudniowy. Ostatnio bawimy się na 3cmc od kolka i jest dobra faza po tym, ale na wyjazd fajnie by bylo zabrać cos mocniejszego. Będziemy pewnie szlajac się głównie po klubach więc cos z speeden maks 4/10 i euro 10/10 i gadka 10/10. Macie jakieś ciekawe fanty które byscie mogli polecić chlopakom głodnym dobrej imprezy. Z gory dzięki za pomoc.
  • 1407 / 61 / 0

Jenkem.

Ilu kolegów tyle sortów.

Tylko produkcjé zacznijcie odpowiednio wczesniej zeby wystartowac od razu jak zjedziecie na morze.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Oprogramowanie szpiegujące, które El-Chapo kazał zainstalować, pomogło śledczym w zdobyciu dowodów

W Nowym Jorku przed sądem stanął baron narkotykowy i założyciel kartelu Sinaloa – El Chapo. Co ciekawe, część materiałów dowodowych przeciwko niemu zdobyto, ponieważ El Chapo nie ufał swoim współpracownikom i kazał zainstalować im oprogramowanie szpiegujące. To do niego dostęp uzyskali śledczy.
  • 1702 / 121 / 0

miks trójki brown off-white crystal shards high euphory phenomenal new batch no shit man hard vixa #2 od andrzeju666.labix.pl + mdphp + bk-ebdp + isopenthyl-fentanyl, dorzućcie do tego metkata i tak jak kolega wyżej radzi, jenkem ale PRZED
  • 3147 / 247 / 0

male dawki hexena, ale male. 3cmc wkurwia, bo trzeba dobijac co chwile nosem. Chcecie w miare wygladac jak ludzie rozumiem ? Bo jezeli liczy sie dobra zabawa to mozemy wymienic duzo mocniejsze

ja jakbym jechal nad morze, to wzialbym na dzien alkohol/GBL/benzo z jakims lekkim stimem typu krajowka / hexen, 2fma
na wieczor walilbym empatogeny typu MDMA z legali jakies 3fea bo tez daje dobra i dluga pizde co by z nosem w kiblu tylko nie siedziec
znowu w dzien relaks alko leciutko plus jakis psychodelik w sredniej dawce , okulary przeciwsloneczne i zwiedzamy , podziwiamy tereny, ksztalty np. dlugo dzialajacy DOC, 2cb-fly co by szum morza byl piekny
Generalnie wiedzialbym co robic, plan dietetyczny w glowie ulozony

Generalnie pomysl jechania tylko na zabawe do mnie nie trafia. Wolalbym w dzien troche odpoczac, pozwiedzac, pojezdzic na rowerach wodnych, zjesc cos smacznie a sily na wieczor trzymac. No chyba ze to mielno.

PS jestem juz stary, wiec mam inny tok rozumowania.
  • 4 / / 0

Dokładnie to Łeba, widzę ze polecacie mixy tylko tego nigdy nie robilem, jedziemy w +/- 10osob i 3 mielibyśmy brać z 50 a te mixy to jak abyście polecili?

PS. Oczywiście nie będziemy wciągać cały czas ale nie ukrywam ze jak pojdziemy na rowery czy kajaki to temat będzie nam towarzyszyć a może abyście polecili coś poza RC?
  • 503 / 39 / 0

2cb
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata