Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 586 / 8 / 0
ale z czym miałby być problem? to tylko zaszyty brzuch. jak nie rozwalisz sobie tego fizycznie, to nic się nie stanie.

nawiasem, również nie mam wyrostka, choć nie z własnej woli.
szatan
  • 73 / / 0
No właśnie ja problemu raczej nie widzę, dziwią mnie tylko te posty np. o półrocznej przerwie od alkoholu.
Jam jest suerte. Szczęście. Can you help me occupy my brain? %-D odpowiedzią na wszystkie pytania
  • 586 / 8 / 0
bo alkohol robi jaja z krwią, a to się goi nadal. chociaż w sumie nie wiem czy to aż takie istotne, bardziej bym się napojów gazowanych obawiał z wiadomych przyczyn i dragów z mocnym bodyloadem, bo napinanie mięśni brzucha nie jest zbyt wskazane. ale ogólnie jak możesz już chodzić i Cię nie napierdala jak srasz, to raczej nie ma problemu wielkiego.

-- edit --

no, i tak sobie pomyślałem, że rzygankiem możnaby ładnie te szwy naderwać, brr. generalnie z rozwagą, ale psychoaktywne środki właściwie nic do wyrostka nie mają.
szatan
  • 169 / 1 / 0
I mnie wycieli teraz, jeszcze na oddziale jestem. Obserwuje sobie jak kapie mi tramal w kabel, nie mogłem odmówić uśmiechniętej pielęgniarce. Po 3 dniach pobytu tutaj zrobiłem się ciekawy świata, może poza dolarganem i Tramalem uda mi sie wyżęzić coś jeszcze. Ale do rzeczy:

Postaram się przy wyjściu przepytać lekarza choć nie spodziewam się wiedzy w temacie. Ja nie boję się, że szlaki metaboliczne, które są tak dzielnie przemierzane przez dragi, zostaną zaburzone. Ja się boję, że podwyższone ciśnienie i tętno na stymulantach przeora i rozsadzi osłabione miejsce po wyrostku. Boję się też, że podawanie p.o. może mieć jakiś niekorzystny wpływ na gojenie. Z drugiej strony pół roku to trochę dużo. Dlatego zapraszam was do wzięcia udziału w inicjatywie:

Ludzie którym wycinano wyrostek, powiedzcie co ćpacie, kiedy zaczęliście po operacji, czy mieliście jakieś powikłania ze wzgędu na ćpanie?

Ja dam od siebie pewnie oczywiste ale sprawdzone przeze mnie:
1. tramadol, Petydyna (dolargan), z czego wnioskuje że większość opioidów powinna się sprawdzić
2. Jakieś benzo w trakciei po operacji dostałem, ale nie pamiętam jakie
Piszcie co wiecie
podpis usunięty
  • 169 / 1 / 0
Do scalenia
Doktor powiedzial mi ze to sie goi do 2 tygodni, potem wszystko normalnie. Co wiecej przed tym okresem dozwolone wszystko z umiarem, czyli dla niektorych zabronione.
ALARMA ODWOŁANY
podpis usunięty
  • 39 / / 0
Po operacji brzucha najbardziej bym się obawiał ćwiczeń fizycznych angażujących operowany obszar, ale to tylko ze 3 - 4 miesiące po operacji. Potem ostrożnie próbowałbym zacząć lekkie ćwiczenia. Lekarze powinni udzielić informacji na ten temat.
Uwaga! Użytkownik Zdunek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 559 / 39 / 0
@up: Przed zabiegiem operacyjnym podaje się dormicum (midazolam). Wiem, bo sama to widziałam na oczy.Taka niebieska tabletka, daje się połówkę, czyli 7,5 mg. Podczas operacji lekarze mogli Ci podać z benzo np relanium iv, choć pewna nie jestem.
Uwaga! Użytkownik meme nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.