Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 490 Strona 46 z 49
Rejestracja: 2008
  • 1173 / 125 / 0

Nie ja się załatwiłem. To profesor mnie załatwił. On naprawdę na nas eksperymentuje.

Idę na obiad. Dobrze, że mam kasę, bo na żarciu szpitalu bym zdechł z głodu. Żywimy się za moje i starczą te pieniądze na długo. Papierosy tutaj kosztują grosze. W ogóle wszystko jest bardzo tanie.
Rejestracja: 2010
  • 1380 / 169 / 0

Ktoś tu nie potrafi wyczuć ironii w tym wątku... :zombie: Wiemy, że chłopak dostał w końcu psychozy, pewnie w czasie manii dalej łykał Medikinet i resztę według własnego dawkowania, matka wezwała karetkę i go teraz będą wyprowadzać z psychozy. Skąd niby w białoruskim psychiatryku komputer szpitalny dla pacjentów xD Wyobraźnia człowieka jest bezgraniczna, wystarczy poczytać psychozy alfiarzy, oni też w ostrej psychozie wierzyli w każdą wkrętkę. Mam nadzieję, że niedługo dojdzie do siebie i napisze co się naprawdę działo, gdy miał bana na forum. Chociaż dla mnie to jasne, bo chłopak całymi dniami siedział przed kompem u matki w domu i łykał leki.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Na ból LSD. Niewielkie dawki są równie skuteczne jak morfina, ale mniej niebezpieczne

Najnowsze badania wskazują, że niewielkie dawki LSD mogą być skutecznym środkiem przeciwbólowym - równie silnym co konwencjonalne opioidy, np. morfina.
Rejestracja: 2014
  • 3461 / 433 / 0

Wierzę jedynie w to że gosc jest w psychuszce ale Polskiej.
Rejestracja: 2014
  • 1607 / 389 / 5

Co prawda to prawda. Moja narzeczona jak została złapana przez moją rodzinę i zamknięta w naszej piwnicy, w której jej usługiwaliśmy, a ta chodziła ubrana w krew Jezusa i widziała ludzkie dusze na ich czołach to też nie chciała uwierzyć, że to nie jest prawda :korposzczur:
@mniemanolog
Opisz coś dokładniej co się stało.
Rejestracja: 2012
  • 170 / 47 / 0

20 września 2020mniemanolog pisze:
Tam jest wszystko tak tanie, że to wielki majątek.
Ale ty jesteś tu, w Peel. Niezła psychoza. Tak to jest po zarywaniu nocek, a ty jeszcze ćpałeś do tego piguły z recepty. Jak odpoczniesz, to pojaw się jeszcze na forum, proszę i opowiedz po kolei jak do tego doszło.
Rejestracja: 2008
  • 1173 / 125 / 0

Ano dziwne to wszystko. Cały czas mi się wydaje, że wszyscy wokół gadają po rusku.
Rejestracja: 2019
  • 162 / 21 / 0

Bierz grzecznie leki jakie przepisują Ci teraz lekarze, a wszystko będzie dobrze. Słuchaj ich bezgranicznie i nie "wiedz" lepiej/
Rejestracja: 2016
  • 2908 / 803 / 0

Zwracam honor Panu Profesorowi! Z nową energią wrócił do mojego przypadku klinicznego, ba, nawet podyskutowaliśmy sobie na luzie o różnych rozwiązaniach farmakologicznych, o osobach, które pojawiły się na drodze Profesora podczas pisania doktoratu. Uczyłam się u niego na studiach, jest to również jakiś sentyment. Profesor interesuje się nawet tym jak wygląda moja współpraca z lekarzem prowadzącym i czy ten wie dokładnie jaki jest ustalony zestaw leczniczy.
Mocno uszczupliwszy profesorską wizję farmakoterapii - mogę powiedzieć, że naprawdę - po kilku przebojach z dobieraniem preparatów i dawek - czuję się lepiej.
Rejestracja: 2014
  • 1772 / 448 / 0

Miło mi to słyszeć misspill ;)

U mnie po wprowadzeniu w ciężkich bólach lepszej dyscypliny i organizacji, oraz pewnych korektach własnych (opowiem doktorowi, gdy go w końu zobaczę w real, bo skajp mnie nie przekonuje) trwa obecnie najbardziej kompleksowe i skuteczne działanie antydepresyjne, przeciwlękowe i aktywizujące, jakie udało mi się osiągnąć na lekach psychotropowych. Chęć sięgnięcia po inne używki spadła o 75% Czyli... wygląda to póki co na sukces, jednak pozostają pewne pytania:

a) jak długo ten stan uda się utrzymać, nim działanie leków się "wypali"
b) co ja wtedy zrobię i jak ja to wszystko odstawię...
c) jak długofalowy wpływ szamania psychotropów w ilościach hurtowych wpłynie na stan narządów wewnętrznych i ogólnie organizmu

Zobaczymy. %-D Pozdro.

akw

Rejestracja: 2012
  • 266 / 41 / 0

21 września 2020NegatywneWibracje pisze:
a) jak długo ten stan uda się utrzymać, nim działanie leków się "wypali"
b) co ja wtedy zrobię i jak ja to wszystko odstawię...
c) jak długofalowy wpływ szamania psychotropów w ilościach hurtowych wpłynie na stan narządów wewnętrznych i ogólnie organizmu
a) Niezbyt długo.
b) Popłyniesz/rozsypiesz się na amen/strzelisz samobója - wybierz sobie (promocje można łączyć).
c) Negatywnie.

Mam nadzieję, że pomogłem. :*
Posty: 490 Strona 46 z 49
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1607 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość