Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 34 / 6 / 0

@mrfuter
Wystarczy popatrzeć na pierwsza stronę
  • 3661 / 452 / 0

Ja dostałem odpowiedz. Zostałem poproszony o skype. Jako ze nie mam komputera a mój smartfon chyba nie pociagnie tego, skoro rozmowy z Messengera sie tna dałem propozycje rozmowy telefonicznej. Zobaczymy . Trzeba pamiętać ze tu cpuny są, czasem nawet telefonu ktoś może nie mieć. Liczę na zrozumienie mojego zacofania.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Policyjna cela dla narkobabci, u której ujawniono marihuanę, ekstazy, mefedron i amfetaminę

Do policyjnej celi trafiła 74- letnia kobieta. W jej mieszkaniu policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili znaczne ilości marihuany, amfetaminy, mefedronu i ekstazy. Wraz z nią do aresztu trafiła jeszcze 27- letnia kobieta, a sprawa ma charakter rozwojowy.
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Jestem mega zdziwiony no nic daje sobie miesiąc jak odbiorę leki ( nie napiszę wam jakie ) w tym czasie nie będę tu wchodził po huj mam się nakręcać

Jeśli dezaktywuje konto będę mógł je aktywować w przypadku niepowodzenia ?

A diagnoza chad i ADHD
  • 286 / 51 / 0

05 lipca 2020ledzeppelin2 pisze:
Ja dostałem odpowiedz. Zostałem poproszony o skype. Jako ze nie mam komputera a mój smartfon chyba nie pociagnie tego, skoro rozmowy z Messengera sie tna dałem propozycje rozmowy telefonicznej. Zobaczymy . Trzeba pamiętać ze tu cpuny są, czasem nawet telefonu ktoś może nie mieć. Liczę na zrozumienie mojego zacofania.
U mnie był ten sam problem, dogadaliśmy się z Profesorem i załatwiliśmy sprawe telefonicznie.
  • 437 / 61 / 0

Ja zgłaszałem się i wymieniałem maile już kilka tygodni temu, potem coś nie miałem motywacji żeby się stawić na Skype. W końcu pomyślałem, że warto dokończyć to co się zaczęło i doszła do skutku rozmowa na Skype.

Polecam Pana Doktora, przede wszystkim za czas, rozmawialiśmy ponad godzinę, a nawet psychiatrzy do których kiedyś chodziłem prywatnie nie poświęcali mi tyle czasu (co mnie bolało, bo nawet nie zdążyłem powiedzieć wszystkiego co chciałem). W tym przypadku Pan Doktor kieruje rozmową i można spokojnie o wszystkim mówić, dodatkowo substancje psychoaktywne to nie temat tabu u Pana Doktora.

Diagnoza to ADHD + zab. depresyjno-lękowe no i oczywiście uzależnienie. Dostałem propozycję leczenia- zobaczymy co będzie dalej, ale na razie wszystko jest w porządku.
  • 6146 / 1085 / 2

Chyba wszyscy mamy to samo.
  • 1296 / 253 / 5

Ja chyba nie. Na ten moment wiadomość odczytana ale brak werdyktu. Nie wiem do czego zaliczą przewlekły epizod psychotyczny (już raczej schizofrenia bo trwało to długo bardzo) podsycany psychodelikami, który ustąpił po ogarnięciu się jako-tako. Dodatkowe huśtawki nastrojów od depresji (otępienie, płytkość emocjonalna, przyjebanie) do manii (dilerka, kradziejstwo, ogólnie ryzykowne życie).
Też mam ChAD? %-D
  • 3661 / 452 / 0

Wszyscy jesteśmy pojebani xd
  • 1805 / 729 / 0

No i to jest dobre określenie tego co z nami jest %-D
  • 3304 / 390 / 0

Jesteśmy chorzy. Doktor na pewno wolałby takie określenie ;)
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata