Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik zbanowany
  • 159 / 16 / 0

Ciekawy projekt. Ciekawa obstawa lekowa z tego co widzę. Profesor nie stroni od leków narkotycznych? Lobo czytałem sporo twoich postów, mam nadzieję, że uda Ci się w końcu tę rente wysępić ;)
  • 1805 / 729 / 0

Nie zapatruję się na rentę, w końcu pracuje i cieszy mnie to. Odstawka wszystkiego też na plus, po 3 latach emocjonalnego rollercoasteru zaczynam wychodzić na prostą.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Badania: Niewielki wpływ medycznej marihuany na symulowaną jazdę samochodem

Toronto, Kanada: Według danych opublikowanych w kwietniowym wydaniu Journal of Concurrent Disorders pacjenci, którzy regularnie używają marihuany, wykazują niewielką różnicę w symulowanej wydajności jazdy po jej inhalacji.
Użytkownik zbanowany
  • 159 / 16 / 0

No chyba że tak. Ale jak w wyszukiwarce twoich postów wpiszę się słowo "rentę" to dopytujesz jak rente uzyskać i narzekałeś że na to co obecnie masz, nie idzie wyrwać renty (posty sprzed jakiś 2 miesięcy), dlatego pomyślałem że szkoda by było, żeby Profesor poświęcał czas na ludzi, którzy mają inne cele niż leczenie głowy. Bo projekt jest rewelacyjny i fajnie że ktoś chce pomagać ludziom z takimi problemami.
  • 1805 / 729 / 0

Pisałem fakt, nie wypieram się. Ale to były całkiem inne okoliczności, byłem pewny że już nie dam rady podjąć normalnej roboty, po którejś rezygnacji z rzędu, gdy lęki mnie zżerały do tego stopnia że nie byłem w stanie do niej po prostu iść i nie miałem żadnej nadziei na poprawę takiego stanu rzeczy. Sytuacja teraz jest zgoła inna, robotę podjąłem zanim postanowiłem skorzystać z porady profesora i diagnozy naprawdę kompetentnej osoby, gdy po etapie zadowolenia, zacząłem pikować w dół.
Użytkownik zbanowany
  • 159 / 16 / 0

Szacunek dla użytkowników forum, którzy w ramach współpracy z Profesorem usunęli swoje konta na forum (jak kolega kilka postów wcześniej). Widać, że nie lecą w kulki i trzymam kciuki za postępy i ogólnie za cały projekt.
04 lipca 2020LOBO87 pisze:
Pisałem fakt, nie wypieram się. Ale to były całkiem inne okoliczności
A ja mam wrażenie, że dopiero co wrzucałeś zdjęcie marihuany, którą sobie uprawiasz w doniczce :cojest: Nie, żebym się czepiał ale hello okoliczności które przywołuję są bardzo świeże.
  • 1296 / 253 / 5

@rangczu
Nie rozumiem twojego przypierdalania się. Co to ma na celu?
  • 7 / / 0

Co do leczenia opiatów metadonem/bupra mam bardzo wiele wątpliwości(sam jestem na tej terapii, faktycznie jest lepsza od brania klasycznych opiatów, ale również sama nie jest pozbawiona wad). Nie jestem zainteresowany samą terapią, ale mogę się podzielić moimi przeżyciami(uzależniony i leczony od bzd, opiaty i podobno alkohol(ale to raczej wątpię)).
  • 1805 / 729 / 0

@rangczu nie kumam o co Ci biega, w projekcie biorą udział chyba osoby uzależnione, zresztą krzak i tak zdechł, biorąc pod uwagę warunki w jakich rósł i tak by z niego nic nie było. A właśnie to że po jaraniu zaczęłam mieć tylko dolinę, a leczenie dotychczasowego lekarza trwa już trzy lata i nic z tego w sumie nie wynika, tylko jeden antydepresant zmieniany na drugi był. Na lekach jestem od kilku dni, ostatnie jaranie było tydzień temu. Zresztą nie jesteś raczej osobą przed którą miałbym się tłumaczyć...
  • 3304 / 390 / 0

@rangczu szczyt hipokryzji. Sam piszesz w wątku o sertralinie ze leczysz sie nią i palisz a próbujesz zaszkodzić innym którzy deklarują ze przestali i liczą ze ten program i leczenie profesora moze im dac jakis progress i korzyści. Szukasz dziury w całym,podobnie jak @DelicSajko nie rozumiem co próbujesz osiągnąć.
  • 574 / 52 / 0

I co z tym, gdzie się zgłosić?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata