Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6146 / 1085 / 2

02 lipca 2020ledzeppelin2 pisze:
Nie odpisał mi na meila jeszcze ankietowego.
Wrzuć na kompa wszystkie papiery i wyślij mailem.
Potem zainstaluj skajpa i zadzwoń, bez rozmowy i tak nic nie zalatwisz..
Dane kontaktowe są w temacie.
  • 36 / 34 / 0

Szanowni Forumnowicze - działamy. Zbadalem ponad trzydzieści osób. Planujemy wstępnie zbadać około stu osób. Kolejne osoby zglaszają się - cieszę się jak mogę pomóc. Ważne jest doprowadzenie do rzeczywistego wywiadu - rozmowa przez Skype: medsystem bądź w gabinecie. Proszę o podtrzymanie kontaktu na medsystem@medsystem.com.pl

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Picie alkoholu w ciąży ma być przestępstwem

Rzecznik Praw Dziecka chce, aby w ramach ochrony dziecka poczętego odpowiedzialność karną ponosiła pijąca alkohol przyszła matka – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
  • 286 / 51 / 0

03 lipca 2020metadon1962 pisze:
Szanowni Forumnowicze - działamy. Zbadalem ponad trzydzieści osób. Planujemy wstępnie zbadać około stu osób. Kolejne osoby zglaszają się - cieszę się jak mogę pomóc. Ważne jest doprowadzenie do rzeczywistego wywiadu - rozmowa przez Skype: medsystem bądź w gabinecie. Proszę o podtrzymanie kontaktu na medsystem@medsystem.com.pl
Pisałem w sprawie końcowego wywiadu prywatną wiadomość, na ten moment moment nie mam dostępu do komputera z dostępem do internetu, więc skype odpada. Jeśli jest możliwość to chciałbym dokończyć to co zaczeliśmy poprzez rozmowe telefoniczną, chyba że coś nie gra, to nie będe zawracać gitary. Lepej napisać że sie nie nadaje czy coś niż nie odpisywać Mordeczko Doktorze, pisze to z sympatią jak co :)
Pozdrawiam Vlad
  • 36 / 34 / 0

Szanowny VladTepes, poproszę o informację na e-mail: medsystem@medsystem.com.pl to spróbuje spełnić oczekiwania dotyczące kontaktu i dokończenia diagnostyki
  • 6146 / 1085 / 2

03 lipca 2020VladTepes pisze:
więc skype odpada
Skypa masz na telefonie jako apka.
  • 1 / / 0

Jaki projekt? Jest tu ktoś uzależniony od opiatow
  • 34 / 6 / 0

@Karola1292
Na odstawienie opiatów jest buprenorfina lub metadon + leki wspomagające. Tylko musisz mieć powyżej 100 postów, przejrzyj wątek tam wszystko pisze...
  • 6146 / 1085 / 2

No ja dostałem tę samą diagnozę co Wy.
%-D

Dziwne to ale pan profesor mówi, że o na pewno CHAD.
No cóż trzeba to przemyśleć.
Może i coś w tym jest a może...

Cóż zobaczymy.
  • 1296 / 253 / 5

Ja się z chęcią zgłoszę na jakiekolwiek leczenie jak będzie na czymś fajnym. Słyszałem, że memantyna dobrze leczy :świnia: a ja akurat mam jakieś takie różne to może by pomogła.
  • 1805 / 729 / 0

Ja akurat sam podejrzewałem CHAD, więc myślę że diagnoza jest trafna.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata