Wspólne dekszenie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 501 / 5 / 0

@up raczej nic 'ciekawego' się tam nie dzieje %-D
  • 17 / / 0

Ja również jestem otwarty na nowe znajomości ,co do dekszenia wielkiego doświadczenia nie nabyłem ,obecnie trzymam się przy dawce 375mg ,ale bardzo chętnie zapoznam kogoś z okolicy Piły ;)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Osoby palące e-papierosy zapadają na tajemniczą chorobę płuc

W ciągu dwóch miesięcy zarejestrowano ponad 150 przypadków.
  • 2 / / 0

Autor temat to jeszcze żyje?
Zgłaszam się Kujawsko-Pomorskie.
Śmiało pisać na PW.
  • 53 / 2 / 0

Panienka Courson pyta: czy jest ktoś z woj. lubuskiego?
  • 17 / / 0

A może ktoś deksi na podkarpaciu?
  • 14 / 2 / 0

bierze ktos deksa w szczecinie? :V
  • 438 / 10 / 0

Wspólne dekszenie to trochę lipa wg mnie. To znaczy... generalnie niezła opcja ale ciężko się dopasować tak by każdy był na takim samym etapie i stażu zażywania DXM. Kiedyś tak deksiłem z kumplem i wyglądało to tak, że kumpel miał etap chodzenia jak po gąbce oraz mega dużą ochotę za zwierzanie się oraz słowotok, a ja z racji większego stażu i większej dawki miałem etap porażenia mózgowego oraz brak ochoty na wyduszenie z siebie choćby słowa.
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 17 / 0

nalany pisze:
bierze ktos deksa w szczecinie? :V
Bierze
  • 75 / 10 / 0

Chętnie z kimś zarzuce(najlepiej w większej grupie)z kujawsko-pomorskiego większą dawke ale jeśli ciekawa propozycja i z dużym wyprzedzeniem(2-3tyg)to moge dojechać na całym terenie Polski ;-)
  • 6 / / 0

Odświeżam temat, ktoś do dekszenia w warszawie? ;)
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata