Kokaina - Kardiotoksyczność, zawał mięśnia sercowego, uszkodzenie układu krwionośnego

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 46 Strona 3 z 5
Rejestracja: 2018
  • 129 / 19 / 0

A czy jest tu ktoś kto zaczął brać Coco już wcześniej wiedząc wiedząc, że choruje na serce?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Ja mam ten sam problem. Wcześniej nie brałem koko. Odkąd zacząłem około 1-2 g co weekend zauważyłem że na drugi dzień mam identyczne problemy jak autor tematu. Teraz na weekend wziąłem 2 i wszystko poszło, dzisiaj jest poniedziałek a ja dalej czuje to dziwne bicie serca i strach że się zatrzyma. Wtedy próbuję się ruszać i głębiej odddychać, gorzej jak człowiek chce iść spać. Zasypiam i nagle bum, wybudzam się na bezdechu. Wcześniej brałem fete w dzień w dzień od rana do wieczora normalnie śpiąc bo udawało mi się to jeszcze kontrolować z pomocą bro i zioła i nie zauważyłem problemów z sercem, bardziej były to zawroty głowy i jakbym miał zaraz zemdleć a po koksie niby wszystko okej ale serce mocno daje we znaki i staram się robić dłuższe przerwy bo jest coraz gorzej.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Badania: Niewielki wpływ medycznej marihuany na symulowaną jazdę samochodem

Toronto, Kanada: Według danych opublikowanych w kwietniowym wydaniu Journal of Concurrent Disorders pacjenci, którzy regularnie używają marihuany, wykazują niewielką różnicę w symulowanej wydajności jazdy po jej inhalacji.

gbu

Rejestracja: 2007
  • 734 / 38 / 0

Z tego co przeczytałem to koko to niezwykle niebezpieczna substancja(solo a z alkiem to już w ogóle). Jak to się ma do tego że zażywa ją ogrom osób(to chyba oprócz alku i mj , najbardziej popularna używka na świecie)?.Teoretycznie trup powinien ścielić się gęsto, co też zmniejszyło by zdecydowanie jej popularność.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

Wiekszosc uzytkownikow zapewne nie stac na dlugie ciagi, wiec szamia koks okazjonalnie. Mysle, ze to wyjasnia postawione pytanie.
Rejestracja: 2015
  • 918 / 80 / 0

gbu pisze:
Z tego co przeczytałem to koko to niezwykle niebezpieczna substancja(solo a z alkiem to już w ogóle). Jak to się ma do tego że zażywa ją ogrom osób(to chyba oprócz alku i mj , najbardziej popularna używka na świecie)?.Teoretycznie trup powinien ścielić się gęsto, co też zmniejszyło by zdecydowanie jej popularność.
Wynika to z tego, że organizm ludzki jest bardzo silny i zniesie skrajne fazy. Niemniej długo ludzie dzialaja w zepsutym ciele, z chorobami, paranojami etc. Jakość życia jest po prostu niska. Popatrz na byle gwiazdy, byłych sportowców, którzy jechali ostro na koko czy alko. To menele
Rejestracja: 2010
  • 1443 / 87 / 33

Przyczyną nagłego zgonu wśród użytkowników koksu w 81% jest migotanie komór serca.
Jest duża śmiertelność wśród użytkowników crack-u zwłaszcza, ale znane są też przypadki zejść śmiertelnych po jednorazowym zażyciu kokainy.
Rejestracja: 2013
  • 34 / 1 / 0

hej, po jednej nocce z koko i alko (ale nie jakies olbrzymie ilosci obu) mam lekki ucisk w klatce piersiowej, a czasami pieczenie, co jakis czas puszcza. Nie jest to bol ale mocny dyskomfort i trwa non stop juz ok 4 dni, co to moze byc i czy ma szanse przejsc? lapie juz schizy przez to i dzisiaj musialem wspomoc sie alprą bo albo atak paniki albo faktycznie cos sie dzialo
Rejestracja: 2011
  • 2322 / 382 / 0

Nikt nie weźmie tutaj odpowiedzialności za Twoje życie i nie powie co Ci jest.
kokaina kurewsko mocno ryje serce, w połączeniu z alkoholem jest to wręcz mieszanka wybuchowa dla tego organu.
Mogą to być zwykłe nerwobóle, a może też być konkretne uszkodzenie serca mogące skutkować w niedalekiej przyszłości zawałem. Idź do lekarza i nie ćpaj do momentu, gdy się wszystkiego dowiesz.
Rejestracja: 2013
  • 34 / 1 / 0

byłem u kardiologa i na ekg nic nie wyszło niepokojącego, jeszcze mam zrobić dla pewności holtera i wysiłkowe, objawy cały czas są, miał ktoś podobnie i mu przeszło po jakimś czasie?
Rejestracja: 2015
  • 918 / 80 / 0

Jak wyniki będą dobre to jest to nerwica
Posty: 46 Strona 3 z 5
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1323 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości