Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 224 • Strona 21 z 23
  • 31 / 1 / 0
4 dzień jadę na połówce i mam grypę najlepsze test wykonałem combo i nic nie wyszło gorączka 38 mięśnie chce rozerwać w sumie sam nie wiem czy to przez te połówki takie działanie czy zbieg okoliczności
  • 349 / 261 / 0
@Ralfid z reguły największą wadą tego antydepresantu są nudności, ale odczekaj trochę i zobacz czy objawy ustąpią. Jak nie - to dzwoń do lekarza prowadzącego, jak ustąpią - zbieg okoliczności. Organizm z temperaturą potrafi płatać figle a antydep na początku z reguły bardziej szkodzi niż pomaga ale z czasem dla większości osób się to zmienia, choć to zależy :)
null
  • 856 / 138 / 0
Mi się poszczęściło i nudności albo nie miałem, albo dość delikatne, do wytrzymania, dużo gorzej było z escitalopramem. Ale dosłownie przed chwilą zwymiotowałem godzinę po wzięciu leków, co nigdy mi się nie zdarza. Zdecydowanie większy problem mam z biegunką niż mdłościami na wortio. A u kolegi sądzę że to zwykły przypadek i po prostu się rozchorował, chociaż mogę się mylić, co człowiek to inna reakcja.
  • 31 / 1 / 0
Cholera wiecie co już sam nie wiem rano się budzę znów goraczka mimo że cała noc przespałem...zastanawiam się kiedy mogę odstawić całkiem czy jeszcze minimalizować obecnie 6 dzień jadę na dawce 5mg czasami jak gorączka czy jak to tam nazwać puszcza no czuje się ahhhh nie wiem jak to mam opisać ale do tego co dążę czyli rozum taki odblokowany w końcu nie obojętny. Zastanawiam się tak szczerze czy mój lekarz który zapisał esci rok. Temu czym się kierował czy tym że daje je hurtowo każdemu czy miałem jakiś krótki epizod czy po prostu miałem jakiś stan pod depresyjny a teraz w lutym.jak byłem u innego psychiatry to zapisał mi z bomby brintelix widzę że te leki zapisują jak cukierki. Ja to widzę z mojego pkt widzenia że czas wstać na własne nogi bo czym później tym gorzej będzie się odłączyć od tego. A brak uczuć to cholerne smutne zjawisko czeka mnie ślub w tym roku a ja nic nie czuję już nie tylko miłość do kobiety rodizny przyjaciół a także smutku tym że mamy wiosnę bo wszystko mi obojętne a nie tędy droga to wyjścia..

Będę zdawał relacje zastanawiam się by juror całkiem odstawić i mexidol dać w dawce 250mg x2 przez 8 tygodni bo cortagen mi się skończył dziś. Prócz tego w tle leci Alpha gpc oczywiście d3 omega i kompleks b
  • 856 / 138 / 0
Dzisiaj rano porzygałem się po wzięciu leków, a tak to jest poprawa po tygodniu na 5 mg, a od 3 dni na 10 mg wortioksetyny. Wczoraj było napięcie i lęk, dzisiaj raczej pobudzenie, chęć do robienia czegoś. Jest też konkretne rozwolnienie i ewidentnie od wortio bo wcześniej było na odwrót. Ale co to za cena za poprawę nastroju i zdrowe pobudzenie.
  • 550 / 13 / 0
To jest jedyny temat z tą substancją na forum? Wydawało mi się, ze kiedyś był jakiś temat co miał 60 stron. Chyba ze z forum nerwica pojebałam.

Jest możliwość, że mocna depresja i lęki zostały zredukowane już po jednej dawce 10mg, czy to raczej efekt podjęcia decyzji o leczeniu i efekt ekscytacji z zaczęcia?

Chciałam też zapytać, czy ktoś łączył ten lek z Tianeptyną? Jeśli tak to proszę o informacje.

Czytałam na reddit, że w USA lekarze łączą vorioxetine z ketaminą oficjalnie, ktoś z używających tu zażywał rekreacyjnie Ketamine na leku i ma jakieś informacje? Czy to bezpieczne przy normalnych dawkach?
  • 856 / 138 / 0
Biorę teraz 10 mg wortioksetyny z innymi lekami i póki co cholernie się na niej męczę. Wyjebała mi lęk, zwłaszcza społeczny, nastrój siadł do tego stopnia że momentami płakać się chce. Sam początek był obiecujący ale teraz nie dałbym rady bez benzo. Nie chcę tak szybko odpuszczać to męczę się dalej, ale ciul wie ile wytrzymam. Tego lęku nie potrafi przykryć duloksetyna 60 mg, mam niedługo wizytę to poproszę dr'a o amisulpryd 200 mg, jeśli on nie da rady to chyba odpuszczę sobie. Zresztą, wortioksetyna w teorii poprawia funkcje poznawcze, a jak na razie nic takiego nie zauważyłem, ani pamięć ani skupienie na pracy nie poszły w górę.
  • 739 / 12 / 0
Ok. Będę zaczynał to. Brać dostałem od lekarza jak to z tym pomoże w. Depresi??
  • 856 / 138 / 0
@deoodeoo chuj wie, mi 10 mg zjebało nastrój na maxa i wyjebało lęki, teraz żrę benzodiazepiny i czekam aż to gówno minie, jeśli w ogóle tak będzie.
  • 739 / 12 / 0
Wzielem 5 mg wczeessniej na razie. Sie
Nic złego nie dzieje
ODPOWIEDZ
Posty: 224 • Strona 21 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.