Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 603 / 153 / 0

Ostatnio pokazalem dobremu koledze :lsd: , zobaczymy co z tego bedzie , pierwsza "ofiara" na sumieniu hehe :pacman:
  • 1516 / 1748 / 0

NIE i nikogo nie namawialam.
mnie tez nikt nie wjebal.

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Poseł Konfederacji wystąpił na mównicy z jointem w ręku. Czy była w nim marihuana?

Tego w Sejmie jeszcze (chyba) nie było. Poseł Konfederacji wystąpił na mównicy z jointem w ręku. Czy była w nim marihuana?
  • 197 / 20 / 0

Wiele osób. Na zasadzie, że pokazałem, następnie osoby juznwe własnym zakresie poplynęły. Niby każdy ma swój rozum ale w świat i.v kilku osób mogłem nie wprowadzić...
  • 664 / 60 / 0

Kilka razy ot kolezensko po pasku osobom ktore juz to robily ale nie cpaja i nie sa wjebane.
  • 17 / 4 / 0

Nie. Ogólnie nigdy się nie dzielę towarem, z resztą nie obracam się w środowisku ćpunów więc nawet jak ktoś widzi że coś mam to tego nie chce.
Raczej odradzam innym branie takich rzeczy jak opio, benzo czy inne "twarde" drugi
  • 13 / 10 / 1

jaką trzeba być kurwą żeby wciągnąć kogoś w dragi? Tylko nie pieprzcie proszę, że każdy ma swój rozum, bo pisząc coś takiego pokazujecie, że waszego wam brak.
Użytkownik nieaktywny
  • 430 / 70 / 0

Mnie ziomek namawiał aż namówił XD a jak ktoś mu powie że namawia na cpanie innych to pierdolca dostaje, najczęściej wygląda to tak:
-chcesz kreskę?
-nie
-daaawaj
-niee
-i tutaj wstawię sobie pierdolenie typu "pizda, frajer itp."
  • 2702 / 492 / 0

No zbyt asertywną osobą to Ty nie jesteś.

Osobiście nigdy nikogo nie wjebałem, jeśli ktoś już chciał spróbować jakiegoś draga, w którym w różnych etapach swojego życia się lubowałem po prostu sam pytał czy może ze mną przyjebać, a ja mu objaśniałem wszystkie za i przeciw oraz zaznajamiałem z jednym z najważniejszych aspektów, czyli redukcją szkód.
  • 17 / 2 / 0

ja nigdy nikogo nie wkręciłam ani nie namawiam, ale za to mnie namówiła była przyjaciółka, a że byłam sama ciekawa jak to jest to szybko poszło.
  • 603 / 153 / 0

W ogole co za oczerniajace wyrazenie "wjebanie w dragi" :uwaga:
Wole nazwe "samopoznanie i nawiazanie wiezi z Wszechswiatem" :ręka:
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2261 uczestników Wejdź na czata