Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 192 / 17 / 0

Nigdy i nikogo. Niekiedy ludzie się mnie pytają skąd ten dobry nastrój i wiedzą że coś wziąłem. Ja zbywam to uśmiechem.
  • 4091 / 505 / 11

Bo ta "zła karma od tamtych ćpunów" wróci do nas negatywna.
Zawsze wraca.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Podczas interwencji próbował połknąć woreczek z narkotykami. Przeliczył swoje możliwości

Podczas wieczornego patrolu wrocławskiego Śródmieścia, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Postanowili sprawdzić powód tego zachowania.
  • 1669 / 271 / 154

Ja obawiam się, że nawet jeśli nie bezpośrednio i nie z premedytacją (obie opcje wykluczone), to mogłam kogoś wjebać, zachęcając swoimi zachwytami nad dragami, zanim sama się na nich przejechałam…
  • 52 / 5 / 0

@up A no... to zawsze tak jest... widziałem podekscytowanie moich znajomych gdy im opowiadałem o doświadczeniach na LSD.... wcale bym się nie zdziwił gdyby w niedalekiej przyszłości sami spróbowali.
  • 1669 / 271 / 154

[mention]d33nied[/mention] A teraz mi wstyd... Zwłaszcza młodzieży z okolicy głupio ,,imponowało'' moje grzanie opio, sniffanie i odwalanie chorych akcji, dzieciarnia się mną ,,interesowała''. Teraz widzę, jaka głupia byłam. Ale to już był ten etap, że niestety było po mnie widać, także dla postronnych. Trochę się ogarnęłam, no ale... Nie wiem, skąd u młodych ludzi taka fascynacja narkomanią i postrzeganie jej jako powodu do dumy oraz ,,urozmaicenia życia''. Czasem rzygać mi się chce, jak na to patrzę.

Edit: Tak samo jak wkurzające 12-latki fascynują się anoreksją, depresją i innymi chorobami psychicznymi, powtarzając w kółko, jakie to ,,piękne'' i jak taka 12-letnia dziewczynka pieprzy ,,Anorektyczki są takie piękne, ja też bym chciała mieć anoreksję'' czy ,,O Boshe, chłopak mnie rzucił, mam 12 lat i depresję, jestem dojrzała i wiem, co to depresja!''. Nóż mi się wtedy w kieszeni otwiera. Nie twierdzę, że młoda osoba nie może mieć problemów, bo młodych ludzi z ogromnymi problemami jest pełno, ale nie chrzanią takich pierdół jak te ,,eMo tEEnS'' ,,marzące'' (o ironio!) o nałogu czy innej chorobie psychicznej.

Dobra, kończę już offtop...
  • 396 / 27 / 0

01 listopada 2018taurinnn pisze:
[mention]d33nied[/mention] Nie wiem, skąd u młodych ludzi taka fascynacja narkomanią i postrzeganie jej jako powodu do dumy oraz ,,urozmaicenia życia''. Czasem rzygać mi się chce, jak na to patrzę.
Zidiocenie społeczeństwa postępuje. :-(
  • 3 / / 0

mojego meza
  • 44 / 4 / 0

meza? to musi byc szczesliwy ze ma taka zajebista wyluzowna zone <3
myslalem ze wpakowalem dziewczyne w palenie. po roku okazalo sie, ze ja przy niej jestem swiety bo ona palila juz z 6 lat wczesniej zanim ja poznalem.ogolnie zdziwko
  • 1816 / 275 / 2

Jak byście potraktowali sytuację, gdzie w teorii wy wpierdoliliście kogoś, pokazując mu jakiś narkotyk, ale ten ktoś was zapewnia że jest ok (powiedzmy że ta osoba ćpała wczesniej ale mniejszy kaliber), zapewnia że jak nie to to by ćpał coś innego etc.

Nie wiem jak do tego podejść, chyba po prostu dołożenie cegiełki do istniejącego już nałogu u kogoś.
  • 143 / 52 / 0

Na swoją obronę powiem, że chuj w tych którym posypałem kreskę i się wjebali - nie moja wina.

Byli tacy, którym sypałem i odmawiali. Zawsze każdy mógł odmówić. Nie jestem jakimś pojebańcem żeby na siłę kazać komuś coś ćpać
Spoiler:
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata