Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 333 / 2 / 0

Nikogo nie wjebalem w narkotyki. W ogole, to kazdy ma swoj wlasny rozum i jesli nie zostal zmuszony do zazywania dragow, nie powinien miec pretensji do innych.

Użytkownik nieaktywny
  • 915 / 3 / 0

Inteligencja tu nie ma nic do rzeczy. Zdecydowanie przeceniacie "iq".

wierzę w nierówność ludzką rozgraniczoną na inteligencję - głupotę: )

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Illinois 11. stanem z legalną marihuaną

Podpis gubernatora J.B. Pritzkera złożony we wtorek przypieczętował historyczną decyzję stanowego Kongresu o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnym w Illinois. Nowe prawo wejdzie w życie dopiero 1 stycznia 2020 roku.

• 3491 / 27 / 0

Zielone Karty pisze:
wjebałem kurwika z spida, myślałem, że już brał
Żebyś to chociaż dobrze debilu napisał to zaśmiałbym się tylko z tobą, a nie z ciebie.

Użytkownik nieaktywny
  • 81 / / 0

Inteligencja tu nie ma nic do rzeczy. Zdecydowanie przeceniacie "iq".
zdecydowanie nie doceniasz iq (cokolwiek to znaczy). jest bardzo wiele rzeczy, do osiagnicia ktorych pewien poziom iq jest czynnikiem niebednym, acz (oczywiscie) niewystarczjacym.

• 3491 / 27 / 0

nienienormalny pisze:
zdecydowanie nie doceniasz iq (cokolwiek to znaczy)
:moody:

Dobrze więc, jakie rzeczy? Jaki poziom?

• 261 / 13 / 0

Nie wiem czy umożliwienie skosztowania jest jednoznaczne z wjebaniem, ale z takiego wychodzę załoniżenia poniekąd, zatem nie uraczyłabym taką możliwością chyba nikogo. Poza czempionem, lecz on się nie "wjebał", co oczywistym było.
chyba z 5 osób.
1 osoba. (...) (DXM)
...
czajnik pisze:
20 osób na bide.
miałeś nie żyć, szmato. A już otwieraliśmy szampana...
okolo 7 osob,ale nie zaluje
Mysle ze około 60
<rzyga na autorów powyższych wypowiedzi>

czajnikof pisze:
Każdy ma swój rozum.
Na twoim przykładzie można z łatwością zauważyć, że nie każdy.

Poza tym tu chodzi o coś więcej niż rozum.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2008 przez muertogatito, łącznie zmieniany 1 raz.

• 131 / / 0

Kurwik pisze:
nienienormalny pisze:
zdecydowanie nie doceniasz iq (cokolwiek to znaczy)
]

pewnie nienienormalny ! :O

• 463 / 1 / 0

Ktoś chciał to dałem, żadnej namowy z mojej strony nie było. Nie dałbym to wziąłby od kogoś innego, tyle.
Kumpel miał kiedyś kuzyna który w obawie przed jego zdrowiem nie chciał mu załatwić spida. I co? I gówno, załatwił sobie od kogoś innego. Tak to jest, to czy ktoś cośtam zarzuci czy nie zależy od woli tejże osoby, nikt inny nie ma na to wpływu. Kiedy za gówniarza chciałem spróbować alkoholu i sprzedawca w sklepie nie chciał mi go sprzedać myślisz że mnie to odstraszyło? Nie sprzedał ten to sprzeda inny.

• 333 / 2 / 0

@muertogatito
Faktycznie chodzi o cos wiecej niz rozum, ale on jest bardzo wazny, szczegolnie, kiedy masz wybor I-szy raz cos wziac albo nie.

Użytkownik nieaktywny
  • 915 / 3 / 0

jest bardzo wiele rzeczy, do osiagnicia ktorych pewien poziom iq jest czynnikiem niebednym, acz (oczywiscie) niewystarczjacym.

np istnieje spora grupa uczniów/studentów zwanych "zdolnymi ale leniwymi" (do których się dumnie zaliczam: )) ,którzy są inteligentni i mogliby wiele osiągnąć na płaszczyźnie naukowo/szkolnej lecz nie mają innych cech potrzebnych do tego ,np chęci ,czy konsekwencji w działaniu ,etc : )
czynnik niezbędny jest ,ale niewystarczający
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata