Wjebaliście kogoś w dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 585 / 1 / 0

Wjebałem matkę w Salvię
Drogi Fraktalu, jak tego dokonałeś? Czy twoja mama teraz wciąż cie namawia do kupowania salvii, czy tylko dałes jej sprobowac i sie jej spodobało? uzależniłeś matkę od Salvii Divinorum?

• 611 / 4 / 1

hitori pisze:
Wjebałem matkę w Salvię
Drogi Fraktalu, jak tego dokonałeś? Czy twoja mama teraz wciąż cie namawia do kupowania salvii, czy tylko dałes jej sprobowac i sie jej spodobało? uzależniłeś matkę od Salvii Divinorum?
Przez takich jak Ty nie ma ochoty używać sarkazmu.
;-)

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Wojny narkotykowe w sierpniu

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż gry Narcos, w której jeden z graczy staje na czele organizacji przestępczej, a pozostałe osoby starają się go schwytać.

• 129 / 2 / 0

Czy wjebalem ? Hmm kiedyś miałem ognisko klasowe na zakończenie gimnazjum. Była cała klasa. Ja w kieszeni piątka palenia (tylko dla siebie) i 3 sztuki speeda z kolegą na pol (on za ziolem nie przepada). Tak sie zlozylo ze kazdy mial jointa w mordzie i wszyscy wciagali kreski z gitary bo nie bylo z czego <lol> nie zapomne tego nigdy co ze swoja klasa kujonow zrobilem :D Ale wsumie nie ćpają. Tylko z moim najlepszym kolega z gim czasami cos wdupcymy :D jak nie clony + no name's :D to feta + jakies mini dodatki :D

Użytkownik nieaktywny
  • 81 / / 0

nikogo nigdy nie namawialem do sprobowania, jakies 10 osob palilo ze mna 1 raz w zyciu, do tej pory czyli od minimum 4-5 lat, minimum 70% palenia mj przez te osoby odbywalo sie ze mną, osoba, ktora najwiecej razy z nich palila - palila max 20-30 razy. jedna osobe poczestowalem feta i dropsami, pozniej przez jakis rok czesto razem cpalismy. od tego czasu (3 lata) ta osoba cpa jakies 3 razy w roku. 1 osobe - czestego palacze mj, pierwszy raz w jego zyciu poczestowalem feta, teraz od 2 lat cpa jakies 3g bialego na pol roku.
takze moge powiedziec ze nikogo nie wjebalem

• 749 / 3 / 0

Na mj zawsze zachęcam.
A i grzyby/kwas to każdy powinien spróbować raz w życiu.
Wjebałam jednego kumpla w produkcję C2H5OH. Drugiego wjebuję ;]

Użytkownik nieaktywny
  • 915 / 3 / 0

A i grzyby/kwas to każdy powinien spróbować raz w życiu.

nie każdy ,ale jednostki inteligentne - i owszem.

• 3491 / 27 / 0

Inteligencja tu nie ma nic do rzeczy. Zdecydowanie przeceniacie "iq".

• 611 / 5 / 0

To może raczej - osoby dojrzałe emocjonalnie?...

[haha, kurwa, znowu się zacznie psychologiczna offtopowa dyskusja :D]

• 160 / 3 / 0

wjebalem i w dragi i w leki. jestem z siebie dumny !

• 442 / 2 / 0

wjebałem kurwika w spida, myślałem, że już brał
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2008 przez Zielone Karty, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata