Ashwaganda (Withania somnifera) - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 1 / / 0

Niektórzy z Was piszą, że Ashwaghanda działa na nich nasennie, u mnie jest trochę na odwrót.
To znaczy czuję, że jestem senny jakiś czas po zażyciu, ale jak położę się spać, od razu mogę wstawać:D
Do tego dziwna derealizacja podczas prób zaśnięcia, a jak już się uda to mam strasznie chore i realne sny.
  • 1141 / 174 / 7

Ja ashwagandę biorę na noc i nie zauważyłem, żeby powodowała ona jakieś problemy z zaśnięciem, nie działa też na mnie nasennie. Mocne i realistyczne sny akurat też po niej mam i nie przeszkadza mi to, a wręcz przeciwnie. Lepsze sny miałem tylko wtedy, gdy co tydzień waliłem DXM w mixie z miprocyną.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Naukowcy odkryli związek między piciem alkoholu a demencją

Chociaż alkohol jest popularny od tysiącleci, a demencja staje się coraz bardziej powszechna, naukowcy nie odkryli jak dotąd związku między nimi. Jednak niedawno przeprowadzone badanie znalazło na to odpowiedź.
  • 191 / 11 / 0

Ktoś pił więcej Ashwagandy? Np całe opakowanie podczas sesji, czyli ok 20g. Czy się przybliży w działaniu do kavy kavy choć troszkę?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata