Ashwaganda (Withania somnifera) - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 510 / 34 / 0

Nie chodzi mi o bezpośrednie mieszanie, ale czy pare dni po zakończeniu brania tych leków można pić to sobie??? @Anna S
  • 2 / / 0

Czy kogoś po niej też boli z rana brzuch? Ja zakupiłem z dodatkiem inuliny i może to przez niąmuszę porcjować po połówkach. Z takich mało znanych efektów to po zażyciu przychodzą mi go głowy bardzo stare melodie o których dawno zapomniałem.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Dramat polskich marynarzy w Meksyku po ujawnieniu ładunku kokainy

Polscy marynarze trafili do meksykańskiego więzienia po tym, jak odkryli, że na ich statku pod cypryjską banderą ktoś przemyca narkotyki. Załoga powiadomiła służby, te splądrowały statek i aresztowały cały personel.
  • 35 / 4 / 0

Suplementuje to już piąty dzień i niedawno zacząłem odczuwać efekty. Chodzę jakiś taki spokojny, jestem mniej niezadowolony z życia i jakoś tak rozluźnia mięśnie. Rekreacyjnie tego stosować nie można, ktoś by musiał być nieźle zdesperowany (i dobrze), ale potrafi podnieść z dołka i zredukować stres połączony z nerwami, który u mnie BYŁ na wysokim poziomie. Co do rzekomego poprawienia koncentracji i pamięci - niestety nie zauważyłem, a wiązałem z tym spore nadzieje, bo mam ogromne problemy ze skupianiem i zapamiętywaniem od ćpania. A - i sny... Sny mam zawsze pojebane i realistyczne, od kiedy biorę kwetiapine nasennie, ale po tej Witani są jeszcze bardziej pojebane i bardziej realne. Działanie przeciwlękowe jest, ale słabe. Jak najbardziej polecam, fajny adaptogen
  • 510 / 34 / 0

A dla mnie ta roślinka fajnie cchiluje a dzisiaj taka sytuacja... Wziąem 15 mg zopiklonyu 15 mg chlorprotixen.. Nic nie odczułem bo mam tolerke na -zdrugs sporą już. Ale po wypiciu wywaru z Ashwy dopiero poczułem jak leki wchodzą. Czyli ta roślina na sila działanie leków psychotropowych

Mieć jakieś dobre benzo + picie Ashwy może dać niebiańskie efetky. Idealna do rolek, które same w sobie słabo klepią. Muszę skombinować porządną benzodiazepiną jakś i do tego Ashwa to może nie źle odpłynąć
  • 3088 / 1036 / 0

Ostrzegam przed mieszaniem tej rosliny z lekami uspokajającymi.
A takze z benzodiazepinami.
Wiele roslin w polaczeniu z lekami albo zwieksza ich stezenie we krwi , oslabia lub poteguje dzialanie , moze byc tez ZS , zaburzenia rownowagi , pobudzenie lub zbyt mocne uspokjenie z zbyt niskim cisnieniem.
  • 510 / 34 / 0

Ponoć tylko z barbiutarami nie poiwnno sie mieszać a z innymi lekami uspokajającymi to tylko zwiększy ich efekt. Dla mnie taki stan pasuje, bo zopiklon na mnie niedziała 6 tabletek nawet a jak zjadłem 2 i dopiłem ashwy osiągnąłem planowany stan odprezenia. Ale eskpertem nie jestem mowie co myśle i co odczułem
  • 4 / 1 / 0

jak wyglada mieszenie z beta ketonami?
  • 529 / 5 / 0

Mnie uspokaja, znosi ciśnieniem, twarz nie jest czerwona i mogę ogarniać gdy przesadze. Ilością. Na sen idealne!
  • 4 / / 0

Jakie cykle stosujecie? Ja stosuję po 3 msc ashwe, mace i rhodiole na przemian. Ashwa ma chyba najlepsze efekty na mnie. Można te suple mieszać?
  • 20 / 1 / 0

Czy ktoś łączył ashwagandhę z wenlafaksyną? Czy w ogóle takie połączenie jest bezpieczne. Zażywam od niedawna po kilkumiesięcecznej przerwie ashwagandhę i mam wrócić do wenlafaksyny po 2 latach. Na początek dawka 75mg. Ashwę mam odstawić czy mogę przez jakiś czas to połączyć?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata