Ashwaganda (Withania somnifera) - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 230 Strona 16 z 23

Czy uważasz ,że Ashwaganda działa?

65%
1.TAK
22
3%
2 .W miksach
1
21%
3.Trochę
7
12%
4.Nie
4

Liczba głosów: 34

Rejestracja: 2009
  • 862 / 118 / 0

Nie chodzi mi o bezpośrednie mieszanie, ale czy pare dni po zakończeniu brania tych leków można pić to sobie??? @Anna S
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Czy kogoś po niej też boli z rana brzuch? Ja zakupiłem z dodatkiem inuliny i może to przez niąmuszę porcjować po połówkach. Z takich mało znanych efektów to po zażyciu przychodzą mi go głowy bardzo stare melodie o których dawno zapomniałem.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Johnny Depp podał 13-letniej córce "dobrej jakości" trawkę

Johnny Depp przyznał się przed sądem do czynu. Oznajmił, że podał swojej 13-letniej córce narkotyki. O wszystkim wiedziała matka dziewczynki. Sam wyjaśnił, ze to oznaka "dobrego rodzicielstwa".
Rejestracja: 2017
  • 35 / 5 / 0

Suplementuje to już piąty dzień i niedawno zacząłem odczuwać efekty. Chodzę jakiś taki spokojny, jestem mniej niezadowolony z życia i jakoś tak rozluźnia mięśnie. Rekreacyjnie tego stosować nie można, ktoś by musiał być nieźle zdesperowany (i dobrze), ale potrafi podnieść z dołka i zredukować stres połączony z nerwami, który u mnie BYŁ na wysokim poziomie. Co do rzekomego poprawienia koncentracji i pamięci - niestety nie zauważyłem, a wiązałem z tym spore nadzieje, bo mam ogromne problemy ze skupianiem i zapamiętywaniem od ćpania. A - i sny... Sny mam zawsze pojebane i realistyczne, od kiedy biorę kwetiapine nasennie, ale po tej Witani są jeszcze bardziej pojebane i bardziej realne. Działanie przeciwlękowe jest, ale słabe. Jak najbardziej polecam, fajny adaptogen
Rejestracja: 2009
  • 862 / 118 / 0

A dla mnie ta roślinka fajnie cchiluje a dzisiaj taka sytuacja... Wziąem 15 mg zopiklonyu 15 mg chlorprotixen.. Nic nie odczułem bo mam tolerke na -zdrugs sporą już. Ale po wypiciu wywaru z Ashwy dopiero poczułem jak leki wchodzą. Czyli ta roślina na sila działanie leków psychotropowych

Mieć jakieś dobre benzo + picie Ashwy może dać niebiańskie efetky. Idealna do rolek, które same w sobie słabo klepią. Muszę skombinować porządną benzodiazepiną jakś i do tego Ashwa to może nie źle odpłynąć
Rejestracja: 2017
  • 2255 / 1229 / 34

Ostrzegam przed mieszaniem tej rosliny z lekami uspokajającymi.
A takze z benzodiazepinami.
Wiele roslin w polaczeniu z lekami albo zwieksza ich stezenie we krwi , oslabia lub poteguje dzialanie , moze byc tez ZS , zaburzenia rownowagi , pobudzenie lub zbyt mocne uspokjenie z zbyt niskim cisnieniem.
Rejestracja: 2009
  • 862 / 118 / 0

Ponoć tylko z barbiutarami nie poiwnno sie mieszać a z innymi lekami uspokajającymi to tylko zwiększy ich efekt. Dla mnie taki stan pasuje, bo zopiklon na mnie niedziała 6 tabletek nawet a jak zjadłem 2 i dopiłem ashwy osiągnąłem planowany stan odprezenia. Ale eskpertem nie jestem mowie co myśle i co odczułem
Rejestracja: 2019
  • 4 / 1 / 0

jak wyglada mieszenie z beta ketonami?
Rejestracja: 2009
  • 529 / 5 / 0

Mnie uspokaja, znosi ciśnieniem, twarz nie jest czerwona i mogę ogarniać gdy przesadze. Ilością. Na sen idealne!
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0

Jakie cykle stosujecie? Ja stosuję po 3 msc ashwe, mace i rhodiole na przemian. Ashwa ma chyba najlepsze efekty na mnie. Można te suple mieszać?
Rejestracja: 2017
  • 29 / 1 / 0

Czy ktoś łączył ashwagandhę z wenlafaksyną? Czy w ogóle takie połączenie jest bezpieczne. Zażywam od niedawna po kilkumiesięcecznej przerwie ashwagandhę i mam wrócić do wenlafaksyny po 2 latach. Na początek dawka 75mg. Ashwę mam odstawić czy mogę przez jakiś czas to połączyć?
Posty: 230 Strona 16 z 23
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1316 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość