Ashwaganda (Withania somnifera) - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 2774 / 618 / 0

05 października 2018Pawelkos pisze:
Czy na spokojnie można łączyć ashwagande i wenlafaksynę?
Jakie stosujesz dawki wenlafaksyny? Myślę, że można stosować, nawet psychiatrzy często zalecają podobną suplementację, jednak - przypominam! - ostrożnie przy wysokich dawkach SNRI.

Obczaj ten lineczek: https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingre ... shwagandha
  • 248 / 42 / 0

05 października 2018Pawelkos pisze:
Czy na spokojnie można łączyć ashwagande i wenlafaksynę?
Ja łączę z powodzeniem.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

E-papierosy groźne jak dopalacze? GIS szykuje specjalne ostrzeżenie dla szkół

E-papierosy jak dopalacze – główny inspektor sanitarny planuje rozesłać ostrzeżenie do placówek edukacyjnych. Główne ryzyko nowej używki: uzależnienie od nikotyny oraz nieznane skutki zdrowotne.
  • 196 / 18 / 0

Ashwa + bacopa + rhodiola świetny mix . Czułem się na tym świetnie .
  • 4 / / 0

Mam kapsułki z firmy S, po dwóch (razem 900mg) zerowy efekt, wina kapsułek?
  • 248 / 42 / 0

Zauważysz efekt przy regularnym braniu, a nie po jednorazowym podaniu dwóch kapsułek..
  • 5 / / 0

Jak z zarzucaniem kody/tramca i w sumie ogółem opio przy stosowaniu Ashwagandy, można luźno czy duże ryzyko? Z tego co wyczytałem na pewno może podbić sedacyjne efekty ale czy coś więcej?
  • 94 / 16 / 0

W jakiej formie jest najskuteczniejsza? Kapsułek czy może odwaru z korzenia?
  • 510 / 34 / 0

Zamowilem se to zioło, cięte i mielone, jak to się dawkuje, pije ??

Czy można to brać po trazodonie, zopiklonie, kwetiapinie??
  • 3095 / 1038 / 0

Nie mieszaj tych lekow z Ashwaganda!
  • 303 / 45 / 0

09 lutego 2019AnnaS pisze:
Nie mieszaj tych lekow z Ashwaganda!
Ja odstawiłem kwetiapine gdy zacząłem suplementować ashwagande czyli od wczoraj. Noc nie przespana. Dzisiaj wrzucam zopiklon bo czuję że po drugiej nieprzespanej nocy wjadą mi psychotyczne jazdy. Wątpię żeby wchodziło w jakieś poważne interakcje z benzo, jeżeli już to działanie może być nasilone.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata