Wiedeń

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Czy wyżej wymienione miejsca sa aktualne. Ktoś może pomóc. Chodzi mi o grass
  • 2 / / 0

Aktualnie siedze we Wiedniu, z wymienionych miejsc wyżej aktualne jedynie może być josefstaderstrasse u6, gdyż ta stacja to ostra patologia i człowiek wysiadając z metra czuje się bardziej jakby był w afryce lub azji niż w europie, z moich własnych doświadczeń moge opisać kilka miejsc:
1)Karlsplatz - Słynna stacja metra, opisywana jako mekka narkotyków we Wiedniu, niestety najwyraźniej sie pozmieniało, prawdopodobnie ogromna ilość policji zniwelowała problem ulicznych dilerów w tym miejscu, gdyż ani wieczorem ani za dnia nie da się spotkać ani murzyna ani ciapatego który by próbował ci wcisnać jakis stuff.
2)Stadtpark U1;U4 - Moim zdaniem, nie ma czego szukać, za dnia kupa rodzin z dziećmi i żadnych pomocnych twarzy nie widać, wieczorem, czy piątek czy sobota czy poniedziałek, praktycznie ta sama pustka, może nieliczni młodzi austriacy pijący wino, lecz oni raczej nie pomogą
3)Westbahnhof U6;U4- Kupa policji,ochrony i innych tego typu służb uniemożliwia dillowanie czymkolwiek.
4)Josephstader Strasse U6 - Jak wysiadłem tam w poszukiwaniu weedu murzyn nic nie miał, reszty strach sie bać pytać gdyż albo są to żule albo browniarze, ponad to gdy byłem tam raz, było kupe policji na sygnałach i trzepali wyglądających blisko-wcschodnio typów, i rozglądali sie za każdym. Jako że jestem sam, nie miałem odwagi pojechać tam wieczorem, gdyż człowiek sie bardziej tam czuje jak w afryce niż jak w Europie.

Nie próbowałem jeszcze pod Flexem, aczkolwiek jest to do sprawdzenia, podsumowywując, Wiedeń nie jest najłatwiejszsym miejscem do ogarnięcia sobie dragów, bez żadnych kontaktów, ganje czuć często, jednakże napotkani przeze mnie ludzie palący gibony na ulicy, nie mieli jak pomóc, jeżeli ktoś siedzi,chętnie się ustawie!

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Po raz czwarty nie udało się rozpocząć procesu szóstki przemytników

Z powodu choroby jednego z obrońców nie udało się rozpocząć procesu w sprawie przemytu kokainy z Ekwadoru i Brazylii.
  • 4 / / 0

Jakieś nowe, bezpieczne miejsca we Wiedniu?
  • 2 / / 0

Jako że kolega wyżej pytał, Josephstaderstrasse (u6), minus taki ze wiekszosc z tych ulicznków nie mówi po angielsku, często próbują jebać na ilość, wystarczy krótkie "zu wenig" i zrezygnowana mina a w 80% przypadków gadka od razu zmienia sie o 180 stopni i wtedy dają normalnie, murzyni raczej nie dilują, ciapaci, jugole, czasem nawet Austriaka sie trafi, również żula ktora ma przy sobie wage i waży, grunt nie dać im pokazac że dasz sie wyjebać, znajomość niemieckiego nawet podstawowa duzo ulatwia.
  • 1 / / 0

Jak się ma kontakt zawsze coś znajdziesz, wykebkowicze się zawsze trafia ale są czasami miejsca gdzie sami proszą aby kupić ,osobiście od przypadkowych nie kupuje. Wolę sprawdzone źródła, prater już też dużo psów ale jak poznasz gowniarza afgana to sam potrafi przynieść pod nos.i niemiecki bardzo ułatwia sprawe
  • 1 / / 0

Zmieniło się coś? Zamierzam pojechać w ten weekend i poszukać lokalnego :liść:
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata