Wiadro.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 611 / 4 / 1

Co do uszczelniacza do bomby to osobiście preferuję składanie chusteczki w podłużny pasek, potem tylko delikatnie namoczyć, obkręcić dookoła fifki i 'wkręcić' w butelkę zamiast korka.
No a jak się nie ma fifki to sreberko jest oczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem - a jak się jeszcze dobrze nałoży i ugniecie to można je później odkręcać i ponownie zakręcać na butelkę. :-)

• 110 / / 0

moim zdaniem cybuch z sreberka to najlepszy pomysł xD

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Sąsiadka wyczuła marihuanę i wezwała policję. Nos jej nie zawiódł

Zatrzymano 4 mężczyzn, którzy posiadali przy sobie po kilkadziesiąt porcji marihuany każdy. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

• 119 / / 0

Ja osobiście wole, lufę wsadzić w kora, bo nic się nie zmarnuje i rura do opalania będzie :). Ale wiadro strasznie mi się przejadło wole jarać z fifki i powoli czuć, jak wchodzi coraz większy high.

• 110 / / 0

Ale jezeli opanowales sposob robienia cybucha z sreberka do perfekcji. to robi sie to w taki sposob ze zadne lewe powietrze nie wchodzi, dobrze jezeli nakrecisz na cybuch lekko nakretke a potem ja sciagnies. wtedy cybuch idealnie sie dopasowoje i mozna go

normalnie odkrecic. trzeba uwazac. ale trening czyni mistrza. i to jest lepsze od lufek bo mozna nalozyc tam duzo wiecej nasypac xD. pozdrawiam

Użytkownik nieaktywny
  • 157 / 1 / 0

Ja se zrobilem czupe z cybucha z bongo ktore mi sie rozjebalo. Wzialem to wdrazylem w korek, wzmocnilem plastelina i jest wypas :-D Wiadro sie w moment zapelnia, a jeszcze moge se dozowac jak chce sie upierdolic (pol czupy, a moze cala? %-D )
No i do tego wszystko do odzysku, jak sie zaczyna zapychac to czyscimy i znowu zajebany ;]

• 461 / / 0

Folia aluminiowa jest niedobra dla użytkowników. Lepiej klasyczny korek z lufą, a jak komuś mało, to można:

- zamontować w korku 2,3 lufy( zamieszanie przy obsłudze)
- kupić dużą lufę/ cybuch
- nakrętki, klucze nasadowe i inne wynalazki

BiC

Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

lufka to za malo.. 2-3 owszem ale w korku z 5l bo taki zwykly to malutki, a pozatym pierdolic sie z nabijaniem kazdej oddzielnie i uszczelnianiem ich.. niee. ja mam metalowego cybcia z siateczka i sypiem ile chcem :D

Użytkownik nieaktywny
  • 52 / / 0

• 155 / 1 / 0

zalezy czego dobrej odmiany to lufka wystarczy w zupelnosci tak jak przy mocnych mieszankach ziolowych ale to inna historia
wracajac do MJ sprobojcie wiadro z lufki dobrego hassana albo z purple haze :D That's the shiiiit :D

• 461 / / 0

A masz purple haze? Otwieraj coffee, bo od dawna ta odmiana nie występuje ;P.

Wiadro z haszu i SSH to dopiero niezłe gówno :).
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 68 uczestników Wejdź na czata