Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 101 • Strona 7 z 11
  • 45 / 1 / 0
Nic nie kręcić. Nie pamiętać i tyle.
Come on, try it.. Just this once. It's awesome..
  • 123 / 26 / 0
03 października 2019XXkubusXX pisze:
Wiesz żeby złapać Cie na kłamstwie to muszą mieć Twoją paczke zatrzymana z towarem. Ba jak zamawiałeś za pobraniem to jak Ci udowodnią że w środku były dopalacze nie naprzyklad kondomy?
Wiem, dlatego wbiłem tam na luzaku, dość mocno porobiony porucznikiem na rozmowę z całkiem urodziwą panią pies. Tak w ogóle to przegapiłem list z wezwaniem na przesłuchanie (wysłali na adres zameldowania, gdzie nie było mnie kilka lat, prosząc o stawienie się w lokalnej komendzie policji.) Jako, że byłem wtedy dość mocno zarobiony, nie uśmiechało mi się jechać tylko w tym celu prawie 150km i poprosiłem o spotkanie w wwa. Podałem aktualny adres, bo musieli wysłać nowe zaproszenie, co wydłużyło wszytko o kolejne 2 tygodnie (kochana biurokracja xd). Najlepsze jest to, że na krótko przed wyznaczonym terminem odcięło mi prąd gdzieś na mieście i obudziłem się na detoksie na Sobieskiego, gdzie spędziłem prawie dwa tygodnie, bo leniwe pizdy klasycznie na urlopach. Po powrocie dowiedziałem się od właściciela, że przyszli po mnie smutni panowie, gdyż nie stawiłem się na komendzie ;D zostawili numer telefonu. zadzwoniłem celem obrania nowego terminu. Wszystko miło, kulturka itepe. niestety nie mogę powiedzieć, że pierdolę policję.

A doszli do mnie po historii przelewów bankowych Wolnego.
  • 698 / 167 / 0
Art. 165 kk, miał może ktoś ostatnio takie wezwanie?
  • 2636 / 1449 / 34
Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego
§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,
2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,
3) powodując uszkodzenie lub unieruchomienie urządzenia użyteczności publicznej, w szczególności urządzenia dostarczającego wodę, światło, ciepło, gaz, energię albo urządzenia zabezpieczającego przed nastąpieniem niebezpieczeństwa powszechnego lub służącego do jego uchylenia,
4) zakłócając, uniemożliwiając lub w inny sposób wpływając na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych,
5) działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 4. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Dirty Summer 2023 edition echinops ritro przegorzan pospolity babe
  • 698 / 167 / 0
Dzięki, znam ten paragraf i wiem, że bywa podstawą do ścigania sprzedawców "dopalaczy". Domyślam się, że mundurowi poszukują osób, którym zaszkodziło to, co kupili. Ciekawi mnie, czy ktoś miał takie wezwania w ostatnim czasie i jakiego vendora konkretnie mogą dotyczyć.
  • 83 / 4 / 0
Nie patrz na to, patrz tylko na jedno. Co moga cC udowonic. Nic? Nie wiesz nic i po 4 pytaniach jestes wolny.
  • 15 / 1 / 0
Fun fact, jeden z większych vendorów się zesrał i wezwali mnie na świadka w sprawie, domyślam się, że niedługo pójdą wezwania.
Pytali się co zamawiałam, jak się z nimi kontaktowalam, jak działały substancje i czy potrzebowałam po nich pomocy lekarskiej.
/i'd rather be a coma than a fullstop.
  • 52 / 1 / 0
@mikrostatyczna z ktorych lat sklep?
  • 2636 / 1449 / 34
Od 2015r / kumpla z 2009r trzepali.
Dirty Summer 2023 edition echinops ritro przegorzan pospolity babe
  • 18 / / 0
z 2009?
ODPOWIEDZ
Posty: 101 • Strona 7 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.