Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3694 • Strona 348 z 370
  • 104 / 67 / 0
Sprawdzi się na przerycie spowodowane dragamii lekkie odrealnienie? Głównie stimy. Potrzebuje czegoś bo inaczej się zajebie.
  • 500 / 17 / 0
@tajemniczy25

Dzisiaj senność łapie mnie

Wiesz oco.mi chodzi żeby nie być nadmiernie stymulowany a zarazem działało przeciwlękowo.
  • 500 / 17 / 0
@tajemniczy25

Biorę Paro 40 mg i Wenli 150 mg.

Normalnie oczy mi się zamykały i poszedłem spać .

Zastanawiam się czy zmniejszyć paro ? Czy poczekać ?
  • 721 / 134 / 0
@PeTek89 lekarz od razu kazał Ci na 40mg paro wskoczyć?
  • 500 / 17 / 0
@tajemniczy25
Nie już tą dawkę spory czas biorę paro
  • 721 / 134 / 0
@PeTek89 to może za dużo tej serotoniny i stąd ta senność.Mi same paro już na 40mg dawało mega zamulenie.
  • 500 / 26 / 0
Biorę od kilku dni najniższą dawkę 32mg i wycieło mnie kompletnie pod względem seksualnym. Trochę boję się, że ten lek mi mocno namiesza skoro już przy takiej dawce mam mocne uboki z tej strony. Ktoś zresztą temacie pisał, że nawet po odstawieniu po paru miesieącach ma problem z erekcją i libido. Zastanawiam się nad zmianąna Escitalopram. Biorę to na lęk uogólniony.

Miał ktoś podobne problemy i czy po odstawieniu to wrócilo do normy?
  • 2 / / 0
Dołączam od wczoraj do grupy "użytkowników" wenlafaksyna. Schodzę obecnie z 450mg Moclobemid, który niestety zbytnie nie pomógł. Lek ustawiany w szpitalu razem z elektrowstrząsami, który chyba najlepiej działały na nastrój, ale niestety "brain fog" i utrata pamięci uniemożliwiły pracę lub funkcjonowanie. Ale teraz do rzeczy, interesują mnie opinie osób i ich doświadczenie. Szczególnie jeśli chodzi o motywację na tym leku. Obecnie używam modafinilu aby móc skupić się, pracować i po prostu wstać rano. Czuję ktoś pobudzenie, rozruszanie i motywację?
  • 721 / 134 / 0
@tiptresure przerobiłem wszystkie ssri i snri.Żaden lek nie dawał mi takiego napędu jak wenlafaksyna.Nawet książki czytałem bo czułem taka wewnętrzną chęć rozwoju gdzie za czasów edukacji nie w głowie było mi czytanie 😁 systematyczne treningi itp.Dla mnie nr jeden jeżeli chodzi o motywację i chęci do działania.
  • 104 / 67 / 0
Ten lek w dawce 75 działa na noradrenaline? Dziś pierwszy dzień wziąłem i czuje tylko zmułe i lekki sero plussh
ODPOWIEDZ
Posty: 3694 • Strona 348 z 370
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.