Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3693 • Strona 345 z 370
  • 2548 / 392 / 0
Wkurwia mnie trochę juz, wenla sprowadziła nastrój do normalności ale jak nie przyrabie sobie co jakiś czas pregabaliny albo wyjątkowo kodeiny to brak sensu życia jest ciągły.
paroksetyna trochę gorzej działała sertralina też się "wyczerpała".
Sam sobie szkodzę mieszanymi uzależnieniami ale co w takiej sytuacji można zrobić jak SSRI i snri zawioda.
Czuję się jak bym mi się życie skończyło jakieś 4 lata temu
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 720 / 134 / 0
@pomasujplecki próbowałeś jakiegoś TLPD?
  • 2703 / 363 / 0
wenlafaksyna najlepiej i najsilniej działa...

...donosowo :) otwieramy tabletkę najlepiej od firmy Bluefish lub innej co ma te duże kuleczki kruszymy łyżeczką na pył i wciągamy donosowo za pomocą zwijki.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 94 / 47 / 0
@pomasujplecki Też wiele razy myślałem, że życie się skończyło, a zawsze człowiek się podnosi. Berz wenlę, skoro wyrównała jakoś tam nastrój i staraj się sam też coś zmieniać w życiu, to moim zdaniem najlepszy lek na rynku. Nie piszę żeby Cię moralizować tylko żebyś nie tracił nadziei, bo również ciągle upadam i powstaję. Same leki po takim stażu ich brania wszystkiego nie załatwią. Spróbowałbym na Twoim miejscu dołożyć tianeptynę, ten lek jest dobry do połączeń i faktycznie czuje się że "leczy mózg".
  • 779 / 131 / 0
@chester123 jak byś opisał to działanie tianeptyny ("leczy mózg")?
  • 2703 / 363 / 0
Ja korzystam aktualnie z fajnego zestawu leków, wenlafaksyna przeciwdepresyjnie, Amisan na psychozy i kweta na spanie, mam też pregabalinę, na szczęście dawkuję terapeutycznie a nie rekreacyjnie, staram się zarzywać leki o stałych porach, ogólnie dobre samopoczucie, nie jestem senny po lekach, a to dobry znak, zdrowie nie podupada, na wysokim poziomie i kondycja dobra. Kijki ostatnio rozpocząłem na nowo, zero alko narko od 1 styczeń 2023.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1 / / 0
04 stycznia 2023Mefistofeles1945 pisze:
wenlafaksyna najlepiej i najsilniej działa...

...donosowo :) otwieramy tabletkę najlepiej od firmy Bluefish lub innej co ma te duże kuleczki kruszymy łyżeczką na pył i wciągamy donosowo za pomocą zwijki.
W sensie masz na myśli dawki terapeutyczne czy większe? W sumie założyłem tutaj wkoncu konto bo czytam od ponad roku żeby się dokształcać i zastanawiam się czy tylko ja wpadłem na taki głupi pomysł żeby stosować rozkruszone kaps. Symfaxin (także ma duże kapsułki chyba jest ich 5-6. Jeden lek którego nie polecam a się niestety do niego nadziałem niestety bo ja jak skończone tabletki wrzucam tył do ust i zapijam płynem i połykam a wtedy trafiłem na takie kapsułki co w sekundę w buzi tak jakby rosły zamianieja się w (pianki klejące) w buzi nie polecam większość przywała mi do zębów... Wracając do pytania zastanawiam się czy tylko ja wpadłem na taki idiotyczny pomysł żeby spróbować rozkruszonej węgla fleksyjnej sporo większych niż terapeutyczne dawki po to by zobaczyć i przekonać się że zaktyzowała mnie do działania życia gadania aniżeli tramal
  • 2703 / 363 / 0
No według mnie rozkruszone donosowo działa zdecydowanie mocniej.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 732 / 11 / 0
Zażywam 300 wenli i 150anafranilu narazie okey
  • 339 / 11 / 0
@Chester23
W jaki sposob dziala na Cb tianeptyna? Co takiego korzystnego jest z tego leku? Czy daje napęd taki jak wenlaflaksyna? U mnie wenlaflaksyna bardz fajnie usprawnia myslenie, mam takie bardzo uporzadkowane i naturalne, wylancza zerojedynkowosc ;) czego moglbym sie spodziewac po tianeptynie w tym wypadku?
ODPOWIEDZ
Posty: 3693 • Strona 345 z 370
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.