Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3573 • Strona 343 z 358
  • 723 / 11 / 0
Paro mnie zmula coś dołącz e może anafranil pomagał mi
  • 2518 / 331 / 0
Ja biorę 150 WENLI rano i o 16tej.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 4396 / 670 / 0
15 grudnia 2022deoodeoo pisze:
Co do wenli mogę dołożyć na natrectwaa i natłok myśli?
Może dorzuć pregabaline.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 723 / 11 / 0
Pregabaline biorę 300mg
  • 2424 / 354 / 0
150 mg nawet zaskoczyło całkiem inny świat niż po tej mulacej paroksetynie. Ale przez miesiąc tylko się tłukłem i czułem benzowractwo.
Aktualnie schodzę z benzo ale nadal dawka wysoka i nie zaburza działania.
Ciekawe jak będzie po detoksykacji.
Miałem w prywatnym ośrodku schodzić ale była tam na tyle nie kompetentna lekarka że dała mi 2mg na dobę z 30(!) Resztę miałem brać ketrel i przesypiać. Zwialem z tamtą i teraz znalazłem wspaniałego psychiatrę który wypisuje mi dana ilość i zalecił trzymać tabletki w pudełeczku na dzień i na noc a opakowania oddaje dziewczynie żeby nie podjadać.

Anyway jak długo leczyliście się wenla u lekarza włącznie z powolnym zejściem? Czy 6 miesięcy to wystarczający czas i jak z nawrotami depresji?
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 504 / 17 / 0
@pomasujplecki Ja leczyłem się pół roku ale to jednak nie dla mnie . Doszedłem do wniosku ze tylko paro. Z wenli odrazu przeszedłen na paro . Moim zdaniem zejście z wenli jest gorsze niż z paro
  • 7 / 1 / 0
Dawno mnie tu nie było. Ogólnie powiem wam, że jestem teraz na dawcę wenli 187,5 bo magic Man mi zmienił, ale. Je tylko na tym bo teraz jestem na trazadonie 100mg i od gdzieś ponad tygodnia na pregabalinie 225mg i szczerze wenla na lek działa tak sobie. Dopiero kiedy wziąłem potęgę to poczułem co to znaczy brak leku a przynajmniej spore jego wyciszenie. Ale nie wiem czy tędy droga, żeby tyle prochów łykać a poza tym jestem troche nadmiernie pobudzony po wenli prega to hamuje i sen poprawia. Czy nie lepiej było by zmienić na sertraline? Lekarz kazał narazie czekać i obserwować no to obserwuje..
  • 723 / 11 / 0
Dołożylem anafranil i NN przeszło
  • 681 / 96 / 0
@deoodeoo dołączyłeś Anafranil do wenlafaksyny? Jakie dawki bierzesz?
  • 723 / 11 / 0
Wenli 150 a anafranil dołożylem 20mg ale mam te 75tki śr to raczej je włączę jak te pójdą
ODPOWIEDZ
Posty: 3573 • Strona 343 z 358
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.