SNRI: Wenlafaksyna (Effexor, Efectin, Faxigen) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 364 / 34 / 0

Akurat wenla w niskich dawkach to SSRI bardziej, w ogóle w rodzinie SNRI jest jedną ze słabszych substancji, jeśli chodzi o wychwyt zwrotny noradrenaliny.
Oceniajcie lek zawsze po choćby tych 8 tygodniach, a jak niskie dawki was robią, to tym lepiej.
  • 186 / 29 / 0

To nie do końca ocena leku, a opis tego, jak zarówno ja, jak i mój kolega jesteśmy wyczuleni na noradrenalinę.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Auto zapakowane marihuaną po dach. Wśród dilerów student akademii policyjnej

Uczeń szkoły policyjnej jest wśród 10 osób zatrzymanych przez niemiecką policję za handel narkotykami. Na trop gangu policja wpadła po przejęciu samochodu wypełnionego workami z marihuaną.
  • 2340 / 464 / 0

Wenla potrafi czasem wejść jak jakiś kipściutki mietek chociażby, ale góra kilka dni tego typu efekt uboczny instalacji leku się utrzymuje i należy do rzadkich. Ćpanie doraźne wenlafaksyny? No way. Duloksetyna jeszcze mocniej wchodzi, taki protip, lol.
  • 1535 / 217 / 0

Zdarzają się takie dziwne przypadki, że wrzucają doraźnie wenlę i na ogół ich "klepie", ale niestabilnie właśnie. Mnie klepało również, ale jak jakiś bieda-tramadol. Kurwa no, czeski film z tymi antydepresantami. Jeden się zerzyga, drugi zesra, trzeci wpadnie w manię a czwarty schowa się pod stół. Pojebanie z poplątaniem, a wszystko w tej samej dawce i substancji.

Nie istnieje algorytm na tyle zaawansowany, by wyliczyć wiarygodne rachunki prawdopodobieństwa jak sajkotrop zajebie w dany czerep. Alchemia umysłu w służbie higieny psychicznej spoueczeństwa. Hmmm.
  • 3098 / 232 / 0

Zwróćcie uwagę, że wenlafaksyna jest pochodną fenetylaminy. Dokładnie PMPEA, niezbadane są ścieżki neurofarmakologii.
  • 361 / 16 / 0

Mogę po tygodniu brania 150 wskoczyć na 300? Mam depresję jak chuj, tylko boje się skutków ubocznych tak szybkiej zmiany. W lutym mam wizytę, do tych 300 bym dorzucił 30 mizartapiny.
  • 377 / 41 / 0

Wrzucic mozesz wszystko choc to juz dosyc sporo. Moze wejdz na razie na 225mg i poczekaj troche. U mnie wena sie krecila gdziesz z miesiac zanim cos poczulem.
Suma sumarum wyladowalem ma esci i jest bajka.
  • 15 / / 0

Brałam to po blistrze dziennie (525 mg razem) jak skończyła się duloksetyna, brana w podobnie astronomicznych dawkach. W sumie 0 efektów, czy + czy -.

Ciekawostka : choć (0-demetylo)wenlafaksyna to b. słaby IWZ wszystkich 3 monoamin, to wyjątkowo słabo wiąże się z białkami osocza i jej stężenie jest o rząd wielkości wyższy od innych antydepresantów, co warunkuje jej dość silne działanie.
  • 126 / 6 / 0

@up a jak zeszłaś z takiej dawki wenli?
  • 228 / 7 / 0

Zauważył ktoś znacznie zmniejszoną przyjemność z słuchanej muzyki po wenlafaksynie, czy to tylko moje subiektywne?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata