SNRI: Wenlafaksyna (Effexor, Efectin, Faxigen) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2778 / 213 / 0

Od razu przejść na sertraline w przeciwnym razie będziesz miał uboki w przypadku brain zapsów np i innych towarzyszących odstawieniu wenlafaksyny.
  • 2778 / 213 / 0

Proszę z góry o scalenie.

Ktoś wie czy spodziewać się dużych skutków ubocznych po 1,5miesiąca odstawienia 150mg cold turkey wenlafaksyny?

Dodam że kiedyś brałem ją pół roku dochodząc do dawki 225mg i odstawka była lekko mówiąc przejebana.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Litwa: Co drugi nosiciel wirusa HIV zażywał narkotyki dożylnie

Analizując wieloletnie tendencje rozpowszechniania się wirusa HIV na Litwie, można jednak stwierdzić, że maleje liczba nosicieli, którzy się zarazili nim poprzez dożylne przyjmowanie narkotyków.
  • 687 / 42 / 0

Ja miałem przerwę w leczeniu CT i po krótkim czasie dostałem takiej depresji, że szkoda gadać. Gorszej, niż przed braniem.
  • 1185 / 93 / 0

Mnie osobiście wenlafaksyna nie pasi za bardzo mnie pobudzała i nasilała lęki brałem dawki od 75mg do 300 mg . W dawkach 225-300 mg byłem bardzo pobudzony zamieniłem z dobrym skutkiem na fluvaksaminę.
  • 2778 / 213 / 0

Cóż zdam relację jak będzie po odstawieniu 150mg SR cold turkey po 1,5miesiąca brania. Martwi mnie że będą te jebane brain zapsy . Jutro już nie wezmę ale pewnie jeszcze nie będzie efektów odstawiennych ale pojutrze już muszę się z nimi zmierzyć.
  • 377 / 42 / 0

Jestem bardzo ciekawe jak to na Ciebie zadziala.
Tez jestem przed rzucaniem tego gowna i im dluzej to biore tym bardziej sie zastanawiam czy to ma sens?!
Zastanawiales sie nad obstawa z pregabaliny czy hydroksyzyny?
Dawaj znaka i powodzonka!
  • 2778 / 213 / 0

Biorę 150mgx2 pregabaliny. Mam nadzieję że będzie dobrze. Dziś pierwszy dzień bez jak narazie wszystko gra , zero uboków.
  • 7 / / 0

Biorę już kilka dni 75mg+37.5 plus depka. Niestety, coraz bardziej zamulające kombo z przewagą na chęć ciągłego snu i potrzebę kawy. Miał ktoś podobnie w ogóle na wenli? Może z dawką 150 się rozkręci ale mam złe przeczucia.
  • 2778 / 213 / 0

Kurwa 2 noc. Do 2 w nocy nie mogłem usnąć.Łyknąłem 5mg diazepamu, później koszmary i paraliże senne ale takie minimalne. Jednak te koszmary były przejebane i strasznie realistyczne wybudzałem się przerażony z 5 razy. Wstałem właśnie boli głowa, nie wyspany , tragedia. Kurwa nie polecam tej jebanej wenli odstawiać nikomu cold turkey.

Biorę pregabalinę czy ona z diazepmamem w mixie mogła coś namieszać ? Wątpie ale zapytam...

Brain zapsy do tego się zaczęły lekkie i zawroty głowy, pięknie kurwa a przecież antydepresanty nie uzależniają , pierdolony mit :rolleyes:
  • 7 / / 0

Dzisiaj pierwszy raz doświadczyłem tych niesamowitych snów na wenli, można powiedzieć że to takie w praktyce OBE ale bez jakiejś cząstki świadomości, nie ważne.

Zamula mnie dawka 75+37.5, chce mi się non-stop spać a jedynym dobrym przerywnikiem jest kawa. Zmieni się to na 150? Jak tak to czy mogę już na nią wskoczyć? We wtorek i tak miałem to robić według zalecenia.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata