Wasze ulubione bieda-ketony

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1359 / 44 / 0

Bracia i siostry :hug:
W tym wątku proszę się chwalić jakie substancje z grupy b-k najbardziej przypadły wam do gustu.
Myślałem o dodaniu ankiety, ale trzeba by było wpierdolić do niej pizdylion różnych związków... :wall:
Rozważałem też sens owego wątku jako, że sporo ludzi miało do czynienia tylko z ketonami obecnej generacji, ale zobaczymy co z tego będzie.

TOP 3 zdechłego kota wygląda następująco:

1. metylon
2. brefedron
3. metedron

Ps. Zauważyłem, że już istniało coś takiego jak 'ranking bk', ale to już stare (z 2010) i niedobre. Wolałem założyć nowy i ładny wątek dla obecnych ketoniarzy.
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 13 / 0

mefedron
Jeszcze troche mefedronu
brefedron.

Co prawda prym wiedzie juz nielegal, ale co tam.
Brefik serdecznie polecam, tylko jakis kop dopaminowy 'na stałe' w związku by sie przydał.
Watpię ażeby moje 'top' sie zmieniło szybko.

Ale na takim trzecim miejscu co by bieda-ketonów nie dublować to 4-CMC jeszcze wrzucić można.

- myśle, ze wątek 'najlepsze stymulanty' tez by pasował :)

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Policjanci poprosili mężczyznę, aby przestał do nich dzwonić

....w sprawie wypalonej przez współlokatora marihuany.
  • 1359 / 44 / 0

No to przeca beta ketonowe stymulanty też tu można wrzucać, nie nakazałem wam moi drodzy ograniczać się do euforyków :)
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 13 / 0

Ale na przykład demar cudowny? Raz mnie juz zbesztali, ze w wątku o ketonach sie wypytywałam :(
  • 1359 / 44 / 0

Demara pokurwieńca to już nie za bardzo, bo to przecież nie bk. Ale masz wątek 'najbardziej euforyczny rc' czy coś takiego i tam możesz wyrazić swoją miłość do dmara :) koniec offtopu.
  • 5304 / 60 / 0

Mefedryna sniffem, 4-CMC snifem, 4-MEC iv
  • 4843 / 237 / 0

Pillu, naprawdę działa na Ciebie 4-CMC sniffem? Bo jeśli na tak zdegenerowanego ćpuna (to komplement, jasne????) to działa aż chyba zamówię.
  • 845 / 57 / 0

oka oka, a więc:
1. mefedron
2. brefedron
3. 3mmc na równi z etylonem
Żałuję, że nie próbowałam metylonu, bo podobno cudowny. Cóż.
Jako ciekawostkę dodam, że na ostatnim z ostatnich miejsc jest u mnie pentedron %-D To zło.
  • 3831 / 140 / 13

pentedron to zjazd instant - walisz w nosa i po 5 minutach, zamiast działania rekreacyjnego masz zjazd

mef i Motyl najlepsze - reszta lipa (w sumie wielu nie próbowałem, ale wszystkie wariacje butyrofenonów, MDPV, pent, metedron wieki temu i lipa totalna).
  • 1359 / 44 / 0

Jak na razie moje oczy cieszy fakt, że jeszcze nikt nie uznał, że metafedron jest the best ;)
Bo oczywiście nie jest, potwierdzone info.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata