Wasze ulubione bieda-ketony

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 519 / 263 / 2

Na początku 4mmc, potem HEX-EN i tak mam do dzisiaj :gun:
  • 6 / / 0

Mnie HEX-EN nigdy nie przypadł do gustu, nie wiem dlaczego bo w zasadzie każdy inny b-keton jaki miałem mi w jakimś stopniu pasował.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Naperville rezygnuje ze sprzedaży marihuany

Członkowie Rady Miasta Naperville w ubiegłym tygodniu głosowali za rezygnacją ze sprzedaży rekreacyjnej marihuany, kiedy prawo wejdzie w życie w styczniu przyszłego roku.
  • 1662 / 176 / 0

HEXEN TYLKO IV W DAWCE PSYCHODELICZNEJ 150MG+

Nareszcie jakiś temat w którym mogłem to napisać. :D

A tak serio to nic nie dało mi takich doznań jak setka hexa iv. Najpierw jest takie JEBUDU z noradrenaliny, serducho wchodzi na 130-160 uderzeń a potem 20 sekund ciszy przed burzą %-D i nagle rozpoczyna się w miarę wolny jak na taką drogę podania zalew dopaminą razem z czarno białymi wizualami, tak jakby teksturami na dowolnej powierzchni na którą patrzymy.

Oczywiście podkład z benzo bo inaczej to instant psychoza.

Ps. Nienawidzę hexenu inną drogą.
  • 713 / 17 / 0

• 9 / 2 / 0

30 sierpnia 2018artur019 pisze:
HEXEN TYLKO IV W DAWCE PSYCHODELICZNEJ 150MG+
nie wspominam najlepiej ALE FAKTycznie jest potencjał w takich dawkach henia i.v , myślę nawet że 100mg i.v działa lepiej niż 100mg donosowo bo po nosie za długo trwa ta kardiomęczarnia a prz I.V kardio obrywa solidnie ale tylko na wejściu i na swój sposób przyjemne to jebnięcie. Ja nie wspominam dobrze bo nie dość że benzo nie preferuje wcale to nie potrafię skończyć na jednej takiej dawce a podanie kolejnej to w moim przypadku conajmniej 2 dni na chodzie i to w jakimś obłędzie. za to mój top1, favourite & the best of the best's keton to 3mmc którego już dawno nie widziałem(z 2 czy 3 lata rozłąki z trójeczką nam walnie niedlugo :'( )
  • 8 / / 0

4cmc mixowane z ziolem, w zyciu nic mi niedalo takich przyjemnych wizuali bez gonitwy wariackich mysli jak po psychodelikach. Poprostu czyste wizuale i spokoj w glowie
  • 2032 / 376 / 154

• 2028 / 120 / 0

oczywiście mefedron, z podróbek imo najlepsze jest 3-CMC, innych ketonów raczej nie toleruję
  • 1639 / 205 / 0

No ta, z bieda ketonów, to dobre 3cmc potrafi rozjebać
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

Naszym najlepszym bieda=ketonem bylo stare, dobre 3mmc.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata