Wasze ulubione bieda-ketony

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-arylopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 533 / 279 / 2

Na początku 4mmc, potem HEX-EN i tak mam do dzisiaj :gun:
  • 6 / / 0

Mnie HEX-EN nigdy nie przypadł do gustu, nie wiem dlaczego bo w zasadzie każdy inny b-keton jaki miałem mi w jakimś stopniu pasował.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Koszykarze NBA szykują formę i robią zapasy marihuany. "Weźcie więcej, niż wam się przyda"

Zawodnicy NBA są izolowani w koszykarskiej bańce na Florydzie. Bez rodzin, przyjaciół i możliwości wyjścia ze Świata Disneya. To jest ogromne wyzwanie psychiczne, więc władze NBA zniosły testy na marihuanę. Koszykarze zastanawiają się, ile narkotyku powinni ze sobą zabrać.
  • 1662 / 186 / 0

HEXEN TYLKO IV W DAWCE PSYCHODELICZNEJ 150MG+

Nareszcie jakiś temat w którym mogłem to napisać. :D

A tak serio to nic nie dało mi takich doznań jak setka hexa iv. Najpierw jest takie JEBUDU z noradrenaliny, serducho wchodzi na 130-160 uderzeń a potem 20 sekund ciszy przed burzą %-D i nagle rozpoczyna się w miarę wolny jak na taką drogę podania zalew dopaminą razem z czarno białymi wizualami, tak jakby teksturami na dowolnej powierzchni na którą patrzymy.

Oczywiście podkład z benzo bo inaczej to instant psychoza.

Ps. Nienawidzę hexenu inną drogą.
  • 717 / 26 / 0

• 9 / 2 / 0

30 sierpnia 2018artur019 pisze:
HEXEN TYLKO IV W DAWCE PSYCHODELICZNEJ 150MG+
nie wspominam najlepiej ALE FAKTycznie jest potencjał w takich dawkach henia i.v , myślę nawet że 100mg i.v działa lepiej niż 100mg donosowo bo po nosie za długo trwa ta kardiomęczarnia a prz I.V kardio obrywa solidnie ale tylko na wejściu i na swój sposób przyjemne to jebnięcie. Ja nie wspominam dobrze bo nie dość że benzo nie preferuje wcale to nie potrafię skończyć na jednej takiej dawce a podanie kolejnej to w moim przypadku conajmniej 2 dni na chodzie i to w jakimś obłędzie. za to mój top1, favourite & the best of the best's keton to 3mmc którego już dawno nie widziałem(z 2 czy 3 lata rozłąki z trójeczką nam walnie niedlugo :'( )
  • 9 / / 0

4cmc mixowane z ziolem, w zyciu nic mi niedalo takich przyjemnych wizuali bez gonitwy wariackich mysli jak po psychodelikach. Poprostu czyste wizuale i spokoj w glowie
  • 2435 / 538 / 155

• 2492 / 189 / 0

oczywiście mefedron, z podróbek imo najlepsze jest 3-CMC, innych ketonów raczej nie toleruję
  • 1970 / 302 / 0

No ta, z bieda ketonów, to dobre 3cmc potrafi rozjebać
  • 664 / 54 / 0

Naszym najlepszym bieda=ketonem bylo stare, dobre 3mmc.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 1334 uczestników Wejdź na czata