Wasze ulubione bieda-ketony

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 98 / 1 / 0

przygody w sieci z rc zaczęły się od 3mmc
Wcześniej "mefedron" od znajomego zawsze robił robotę na kilka h i na balety, nie wiem co to było ale zawsze chciałęm wiedzieć czym jest. sniff i wbita w fotel i na balety po 3h powtórka(który średnio zawsze na mnie działy) liczył się pierwszy szczur
  • 2027 / 119 / 0

wiadomo, że król jest jeden, a jak nie ma dostępu to celuję tylko w jak najbardziej zbliżone substancje (3-MMC/cmc)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Odurzony ojciec opiekował się synem. Na terenie posesji miał plantację konopi

"Policjanci pojechali na miejsce. Zastali odurzonego i woniejącego paloną marihuaną 22-latka"
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Moje obecnie to: bkEPDP, PV4, dobre 3/4CMC.
  • 640 / 22 / 0

MDPV,3mmc and 3,4-DMAR
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

3,4-DMAR to nie keton kurwa...
  • 43 / 2 / 0

Ze starych 3mmc oczywiście a z tych nowych dobry sort 3cmc bo innych nie próbowałem
  • 5 / 1 / 0

3mmc i a-ppp
  • 4 / / 0

Dobry mef niezastapiony, ale gdzie sie podzialy te kapitalne sorty, az sie rozczulilem..
  • 1554 / 39 / 0

1.MDPHP
2/3 HEX/APiHP
  • 1 / / 0

Wcześniej 3mmc, teraz 3cmc, 4 za bardzo rozleniwia, jednak potrzeba trochę stymulacji aby badania były udane :)
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata