Wasze ulubione bieda-ketony

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 83 Strona 6 z 9

 

Rejestracja: 2013
  • 154 / 2 / 0


bref, buf, neb, 3mef
Rejestracja: 2010
  • 67 / / 0


Kiedyś 4 mmc- teraz nawet ciężko mi sobie przypomnieć jaka to była faza...
Teraz Bref i 3mmc
od czerwca..... ?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Międzynarodowa akcja służb. Poszukują barona, który „jest w tej samej lidze co El Chapo

Baron narkotykowy Tse Chi Lop jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Operacji nadano kryptonim Kungur.
Rejestracja: 2015
  • 41 / / 0


Wiadomo, że 4MMC najlepsze. A z jeszcze legalnych lubię dobrą trójkę. Tylko teraz z tymi sortami to loteria :/
Rejestracja: 2015
  • 35 / / 0


Stare poczciwe 4MMC a nie jakiś podrabiany 3MMC co nawet starej mefce do pięt nie dorasta !!
Rejestracja: 2015
  • 61 / 3 / 0


4f-pvp teraz jedyne co sie nadaje.
Rejestracja: 2007
  • 2028 / 120 / 0


oczywiście mefedron. w ogóle ja to stawiam koło najlepszych narkotyków.
ketonów malutko próbowałem, ale prawie tak dobrze jak mateusza pamiętam metylon, kilka razy na 4-MEC i bardzo spoko były dwa pierwsze razy z 3-MMC, później to już jakaś marna imitacja dobrej euforii. w ogóle na początku myślałem, że ci wszyscy, którzy pisali, że trójka nawet koło czwórki nie stała, to na początku nie wiedziałem o co im chodzi, bo na początku euforia była bardzo wysokiej jakości. gorzej że to właśnie działało dwa razy. uprzedzając posty to nie jadłem tego jak pojebany jak się dorwałem, bo to było średnio raz na tydzień albo dwa, więc o tolerancji nie mogło być mowy, zresztą w tym samym okresie ecstasy działało z pełną mocą po właśnie koło dwóch tygodni przerwy.
no i jak mam też wyjebane w nowe ketony to zainteresował mnie mocno HE-XEN, tylko zastanawiam się czy warto próbować, jeżeli ciary mam jak wspomnę sobie o legalnym mefedronie, a nie od koksu, i to takiego zajebistego (~85). koks mi dobrze współgra z alkoholem, ale wtedy nie mam totalnie żadnych hamulców czasami i trochę słabo :D
a, no i jeszcze taka moja obserwacja - mefedron przez noc melanżu mogę jeśc i jeść jak pojebany, nieważne czy większe krechy po 200-300, czy setki, zawsze z 20-30 min po przyjebaniu juz przychodza do głowy te szatańskie myśli :D i tak wychodzi, że jak przykładowo 3-MMC przez noc mogłem zjeść sztukę, a to i tak już było sporo i była czasem niezła zjeba, tak 4-MMC mogę przez pół nocy zjeść spokojnie 2-3 sztuki, odespać i wstać jak nowonarodzony. tylko właśnie haczyk polega na tej ogromnej ciągłego powrotu do oczywiście jak najmocniejszego wyjebania, bo to przecież na mefie po prostu więcej euforii.
Rejestracja: 2009
  • 1015 / 39 / 0


1. 4mmc
2. 3,4dmmc w krysztale (broń boże chujowy puder)
3. A-pvp
Niestety wszystkie zakazane, a obecnie nie ma nic wartego uwagi.
metkat wychodzi lepiej, taniej, a składniki wraz w przygotowaniem ogarnę w godzinę, nie trzeba czekać tygodnia na dostawę.
Jeśli na scenie nie pojawi się nic nowego to raczej podziękuję już rc'kom.
Rejestracja: 2012
  • 571 / 6 / 0


a co z obecnie legalnych ketonów i amfetamin jest najlepsze według was? , najmocniej wypierdala i najmniejsza zwala za to duza chec na dorzutke
Rejestracja: 2015
  • 3 / / 0


Zdecydowanie nr 1 pentedron w pudrze ten sprzed 2-3 lat ogromne ilości w połączeniu z klonami pięknie robiły rozpierdol w bani.
3MMC troche słabiej żeby mieć konkret jazde to 0,5g w bombce i jak wchodzi od razu w kinol z 200-300 mg i obraz dosłownie sie rozpływa.
Rejestracja: 2016
  • 45 / / 0


petedron, 3mmc no i alfa ale oczywiście vapo
Posty: 83 Strona 6 z 9
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości