Wasze ulubione bieda-ketony

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 46 / 1 / 0

MDMA i MEFEDRON

MDMA nie jest ketonem
Emsi
  • 67 / 3 / 0

Ciężko coś wybrać z rzeki gówna po której pływał kiedyś prom zwany mefedronem :D Na całe szczęście już zatonął i teraz tylko czasem zdąża mi się popływać na tratwie z klefa ;)

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Nerd z niemieckiej prowincji chce być Escobarem

Albo Steve'em Jobsem. Sam nie wie, ale w międzyczasie otwiera internetowy sklep z narkotykami i zarabia na nim krocie. Netflix opowiada inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami historię narkotykowego barona z przypadku.
  • 12 / / 0

metafedron. W maju emerytura dla mego przyjaciela weekendowego. IMO najlepsza legalna opcja dla koneserow ketonow na dzien dzisiejszy. A za 4 miechy..kto wie..Moze wroci na tron legal rc's keton z 4 podstawnikiem -4CMC...We'll see :)
  • 581 / 4 / 0

pierwsze strzały z metkata

150mg pentedronu 150mg 3mmc w 1 pompce

alfa strzelana z metadonem klonem/rolkami w miedzy czasie dopalana

teraz zamiast "dopalania" alfy bede dopalal kanne zobaczymy
  • 127 / / 0

Euforyczny sort etcata,zupelnie rozniacy się od tego spidujacego syfu dostępnego na rynku.A było to z 2 lata temu,..Przebijal on większość dzisiejszych b-k,a działanie bliskie mu było do nawet niezlej fety

• 1415 / 55 / 25

4mmc ofkorz
  • 116 / / 0

mefedron za legala tylko raz jadłem, miałem z nim minimalny kontakt więc go tu nie wstawię bo zwyczajnie nie wiem z czym to się je. O dziwo jakoś wcale nie jest mi z tego powodu wstyd. 5mapb, 6apb do ketonów się nie zaliczają więc ich na liście nie umieszczałem.

1. bufedron
2. 3mmc
3. Z otchłani miernoty nic sensownego się nie wyklarowało.
  • 351 / 3 / 0

nitz pisze:
Zdecydowanie numer 1 to Metylon, .
Zgadzam się 100 procentowo NUMER JEDEN METYLON, najbardziej z tych setek rekreacyjnych chemii przypominał MDMA, -stare dzieje

2. To oczywiście, albo i nie Mefedron, co on robił kurwa z głową. stare dzieje

3 albo i 1 to kotek którego raz na ruski miesiąc sobie nie odmówię :cheesy:
  • 55 / / 0

Hmmm to zależy od sortu ale jeśli patrzeć na efekty które pasują moim wymagania to będzie tak:
1.bufedron
2.Trójka
3.alfa Pvp

Do co trójki to ta dawna by pewnie na podium stała ale na razie musi poleżeć %-)
  • 55 / / 0

metylon i 4mmc
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata