Wasze problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6 / / 0

23 czerwca 2019mmigotka pisze:
Miałam pare dni temu bardzo poważny wypadek samochodowy, każdy kto widział samochód mówił ze to cud ze żyjemy(ja i przyjaciel który kierował). Teraz jestem w totalnej rozsypce, leze w szpitalu jak warzywo i chce umrzeć. Nawet się nacpac nie mogę żeby mi lżej było. Zabicie mnie albo wyślijcie mi narkotyki %-D

Moze to znak zebys sie ogarnela w koncu :pacman:
  • 297 / 34 / 0

@kakayoko albo znak, ze złego diabli nie biorą %-D

Pinkas: Stawiamy na medycynę stylu życia

Z ministrem Jarosławem Pinkasem, głównym inspektorem sanitarnym, rozmawia Katarzyna Pinkosz
  • 0 / / 0

W sumie taki nijaki problem. Tolerka wzrasta i już nic klepie tak samo. Teraz będzie przerwa, żeby do normy się wróciło.
I chyba jestem uzależniony od swoich antydepresantów, bo jak opuszczę dwa dni dawkę to zaczynam łazić tak jakbym był na zajebistym głodzie i zwierzem się staje nieogarniętym.
  • 7241 / 726 / 0

Tolerancja to najmniejszy problem.Gorzej jak brakuje kasy, miłości czy chociażby dobrego przyjaciela a nie zatapianie się w anksjolitykach. :niewiem: :tabletki:
  • 127 / 4 / 0

Rodzinka ma mnei za cpuna. Poklocony z kolezanka do tego stopnia, ze mnei znienawidzila. Pale mosty jak popierdolony, w sumie to ino ciszy i spokoju chce, ale jak tak dalej pojdzie to cisze tylko w jednym wypadku znajde heheheh Stracilem niedawno prace, w sumei tam tez mnie mieli pewnie za cpuna wiec whatever. Nienawidze szukac pracy, tragedia a niestety neidlugo bede mogl dawac szkolenia z rozmowy kwalifikacyjnej, jak nei zjebac i ja dostac a potem zjebac i stracic XD
  • 898 / 206 / 0

na dzien dzisiejszy nie mam problemow, jeszcze nie zdazylam ich sobie swtorzyc, ale znajac siebie to jutro nadrobie z nawiazka :zombie:
  • 7241 / 726 / 0

@Ankaaa
Jeszcze Ciebie dojebią problemy.Daj sobie czas. :niewiem:
  • 898 / 206 / 0

@UJebany

bo mnie problemy dojebia...to ja wtedy dojebie te problemy %-D
  • 0 / / 0

28 lutego 2019robbon pisze:
Moim problemem jest to, że wymyślam sobie problemy %-D . Jebane milenijne pokolenie przejścia, które nie potrafi się cieszyć tym co ma, a ciągle by tylko brało.
Jakieś porady dzięki którym nie utonąłeś jeszcze na tym padole łez? :liść:
  • 223 / 47 / 0

Muszę skończyć piwniczenie i milutkie życie NEET'a tzn. muszę w końcu iść do pracy.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata