Wasze problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 126 / 40 / 0

@Up

Spróbuj zasymulować PTSD.
Lub lęki, strach, bezsenność.
Rozpłacz się.

Pewnie najpierw dadzą Ci Hydro, jak wytrzymasz i dalej będziesz udawać objawy ( w tym bezsenność) to pewnie jakieś rolki Ci rzucą.

Jak byłem w szpitalu to doszedłem do etapu " My już Panu nic nie damy!"
  • 7241 / 724 / 0

Obecnie dążę do tego, żeby mieć jak najmniej problemów.Staram się wszystko załatwiać ugodowo i do tego myśleć o innych ludziach.Wszystko optymistycznie :patrzy:

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Paluch o narkomanach w polskim rapie

"Nie częstuj mnie i nie pytaj czy coś ogarnę."
  • 16 / / 0

Nie potrafię się ogarnąć.

Nie umiem wziąć na klatę spraw z księgową / pracą / finansami / matką / narzeczoną / szefem itd/itp.

We wtorek kontrola z wyższej instancji. Modlę się, żeby mnie nie wylosowali.

Na co dzien przepychanki z mamą. Od której jestem podobno uzależniony, jak twierdzi moja terapeutka.

Ogólnie dicatedoc - osobnik depresyjno lękowy z zaburzeniami osobowości o typie narcystycznym z elementami osobowości zależnej. Lekoman. Podążający w kierunku osoby nadużywającej alkoholu. W przeszłości ćpający zolpidem garściami.

Powiedzcie coś!

Bo zwariuję.
  • 983 / 140 / 0

Nadwaga i zepsute zęby. Do chorej psychiki już się w pewnym stopniu przyzwyczaiłem. :zombie: :świnia:
  • 676 / 143 / 0

^ Schudnij i idź do dentysty. Mam nadzieję, że pomogłem :korposzczur:
  • 7241 / 724 / 0

Zjebana twarz benzo-wraka.Żadna panna na mnie nie leci.
  • 4181 / 554 / 11

Moim problemem jest to, że nie umiem zadowolić się małymi/średnimi dawkami.
Zawsze muszę się odciąć do zgona.
  • 409 / 66 / 0

Mam problem z ciągle powiększajacym się stadem stonki, cholerna franca wpiepsza moje kartofle i mnoży się jak egipska plaga szarańcza. Zaraza
  • 676 / 143 / 0

^ A jaką masz powierzchnię uprawy tego ziemniaka? Jeśli to ogródek, to zbieraj stonkę ręcznie, w końcu z nią wygrasz; jeśli to większe pole, to jednak bez pryśnięcia chemią nic nie zdziałasz.
  • 409 / 66 / 0

Około 4 ary z tego 16 rządów, dzisiaj poszła chemia bo już mam dość zbieram ręcznie jak mówisz nie chciałem dawać chemii ale się nie da, co zbiorę to na następny dzień jest 2 razy więcej, zaraza.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata