Wasze problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 145 / 41 / 0

@Up

Spróbuj zasymulować PTSD.
Lub lęki, strach, bezsenność.
Rozpłacz się.

Pewnie najpierw dadzą Ci Hydro, jak wytrzymasz i dalej będziesz udawać objawy ( w tym bezsenność) to pewnie jakieś rolki Ci rzucą.

Jak byłem w szpitalu to doszedłem do etapu " My już Panu nic nie damy!"
  • 7235 / 751 / 0

Obecnie dążę do tego, żeby mieć jak najmniej problemów.Staram się wszystko załatwiać ugodowo i do tego myśleć o innych ludziach.Wszystko optymistycznie :patrzy:

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
  • 22 / 3 / 0

Nie potrafię się ogarnąć.

Nie umiem wziąć na klatę spraw z księgową / pracą / finansami / matką / narzeczoną / szefem itd/itp.

We wtorek kontrola z wyższej instancji. Modlę się, żeby mnie nie wylosowali.

Na co dzien przepychanki z mamą. Od której jestem podobno uzależniony, jak twierdzi moja terapeutka.

Ogólnie dicatedoc - osobnik depresyjno lękowy z zaburzeniami osobowości o typie narcystycznym z elementami osobowości zależnej. Lekoman. Podążający w kierunku osoby nadużywającej alkoholu. W przeszłości ćpający zolpidem garściami.

Powiedzcie coś!

Bo zwariuję.
  • 1189 / 168 / 0

Nadwaga i zepsute zęby. Do chorej psychiki już się w pewnym stopniu przyzwyczaiłem. :zombie: :świnia:
  • 703 / 160 / 0

^ Schudnij i idź do dentysty. Mam nadzieję, że pomogłem :korposzczur:
  • 7235 / 751 / 0

Zjebana twarz benzo-wraka.Żadna panna na mnie nie leci.
  • 4469 / 712 / 25

Moim problemem jest to, że nie umiem zadowolić się małymi/średnimi dawkami.
Zawsze muszę się odciąć do zgona.
  • 542 / 106 / 0

Mam problem z ciągle powiększajacym się stadem stonki, cholerna franca wpiepsza moje kartofle i mnoży się jak egipska plaga szarańcza. Zaraza
  • 703 / 160 / 0

^ A jaką masz powierzchnię uprawy tego ziemniaka? Jeśli to ogródek, to zbieraj stonkę ręcznie, w końcu z nią wygrasz; jeśli to większe pole, to jednak bez pryśnięcia chemią nic nie zdziałasz.
  • 542 / 106 / 0

Około 4 ary z tego 16 rządów, dzisiaj poszła chemia bo już mam dość zbieram ręcznie jak mówisz nie chciałem dawać chemii ale się nie da, co zbiorę to na następny dzień jest 2 razy więcej, zaraza.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata