Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 182 / 17 / 0

Nie mam czasu przewijać wątku jakie vapo model poleccie dla osoby początkującej w ogóle z marihuana.prosze o wmiare szybka odp.
  • 1501 / 175 / 0

To wszystko zależy od budżetu.
Jeśli bez ograniczeń polecam Mighty lub Crafty, zakup na lata, pewna jakość.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Policjanci "zabezpieczyli" grzybki, trawkę i blisko 13 litrów GBL

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.
  • 182 / 17 / 0

Dasz jakiś link?
Budrzet to jakieś 750 pln
  • 109 / 9 / 0

http://wiemcocpiem.pl/sekrety-waporyzac ... do-500-zl/

Przy tym budżecie dochodzi ewentualnie Pax 2.
  • 9 / 6 / 0

Jestem od niedawna posiadaczem vapcapa 2019. Czy ktoś może doradzić czy to normalne ,że pierwsza chmurka jest jeszcze jako tako ale druga już praktycznie niewidoczna? To wina materiału? Bo wydaje mi się, że robię wszystko dobrze. Obecnie wapuje susz CBD, który dostałem na start, mj nie testowałem bo jestem na detoksie.
  • 19 / 4 / 0

też mam tego vapcapa, myślę, że wszystko zależy od techniki podgrzewania i zapalarki. Ja grzeje na samym środku tej nasadki szybko obracając vapcapa w palcach. moim zdaniem to optymalne rozwiązanie żeby chmury były spore ale też żeby nie przypalić. Pierwsza chmura jest zawsze mniejsza ale kolejne już nie. Susz cbd daje mniej pary.
  • 182 / 17 / 0

Zakupiłem ten dla kumpla i ja jako weteran jestem z niego zadowolony a co dopiero początkujący. https://www.vaposhop.nl/vaporizers/draa ... ers/pax-3/
  • 9 / 6 / 0

02 listopada 2019KrwawyJanek69 pisze:
Zakupiłem ten dla kumpla i ja jako weteran jestem z niego zadowolony a co dopiero początkujący. https://www.vaposhop.nl/vaporizers/draa ... ers/pax-3/
Wapowałem z paxa bo mój kumpel go zakupił już jakiś czas temu i sprzęcik super , chmurki też niezłe tylko ja nie chciałem aż tyle wydawać na początek :)
Niemniej jednak sprzęt naprawdę godny polecenia.
02 listopada 2019nezzor1983 pisze:
też mam tego vapcapa, myślę, że wszystko zależy od techniki podgrzewania i zapalarki. Ja grzeje na samym środku tej nasadki szybko obracając vapcapa w palcach. moim zdaniem to optymalne rozwiązanie żeby chmury były spore ale też żeby nie przypalić. Pierwsza chmura jest zawsze mniejsza ale kolejne już nie. Susz cbd daje mniej pary.
Kolego bawię się już nim 3 dzień i trochę zgłupiałem bo generalnie próbowałem już różnych kombinacji. Mam palnik, szybko obracam i grzeję na literce "n" ale jakoś bez skutku. U mnie właśnie jest na odwrót pierwsza chmura jest jeszcze okej (chociaż i tak mało pary) ale za drugim razem praktycznie nic nie wypuszczam. Oglądałem na yt vapomaniaka i kilka innych filmów instruktażowych i oni tam wypuszczają pokaźne chmury, bez porównania w ogóle :cojest: Dodam, że staż w paleniu mam już spory.
  • 19 / 4 / 0

To nie wiem, wychodzi na to, że albo to kwestia tego suszu, który waporyzujesz albo może zmielenia? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Inna sprawa, że ci internetowi recenzenci często trochę kolorują rzeczywistość - "wielkie" chmury nagrywane na czarnym tle dla polepszenia efektu, dodawanie wilgotności materiałowi lub po prostu ściemnianie, że waporyzują cbd a w rzeczywistości to konopie z wysoką zawartością THC. Nie, żebym Cie tu chciał pouczać, sam dosyć długo przekonywałem się do waporyzatorów i chciałem gonić te wielkie chmury z jutuba ;)
  • 7650 / 965 / 0

Widoczność dymu nie powinna być chyba zależna od tego, czy w suszu jest THC, czy nie więc nie ma znaczenia, co tak naprawdę palą jutubowi recenzenci.
Nie znam się, ale stawiam na wilgotność materiału. Jak palę swój, dobrze wykurowany temat (w którym jest jeszcze nieco nadmiarowej wilgoci), to wypuszczam prawdziwe cumulusy. Jak paliłem temat "z ulicy", to z dymem często było różnie. Może tak samo jest z waporyzacją...?
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 167 uczestników Wejdź na czata