Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 151 / 54 / 0

@NiebieskiePtactwo https://youtu.be/aV2sYWe0NwQ
@kavakawa sorry za odpowiedź w stylu elektrody, ale było o tym na forum pisane wielokrotnie. Poczytaj moje posty. Ja mam dobrą fazkę po zwapowaniu 0.02g. Skoro przymierzasz się do medycznej mj za którą zapłacisz conajmniej 70zł/g to uwierz mi że nie ma bardziej oszczędnej metody konsumpcji.
  • 31 / 8 / 0

Dzięki, sporo wnosi. Jednak zastanawiam się czy np wypłukanie tej rurki w odrobinie spirytusu może jej jakoś zaszkodzić? Nie widzę tego zdrapywać jakimiś patykami, raczej.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Marihuanowy szał firm, ale uwaga na wskaźnik "chciwości"

Duże firmy starają się zdobyć udziały w wartym ok. 150 mld dol. rynku produktów zawierających marihuanę - wynika z danych Standard & Poor's. Ich uwagę przyciągają zarówno przysmaki dla zwierząt jak i alkohol.
  • 151 / 54 / 0

Masz napisane na końcu filmu - plastik myjesz ciepłą wodą, a szkło alkoholem (polecam ISO 99%). Możesz ostrożnie wyskrobać jeśli jest tam sporo oleju, a to co wyskrobiesz zmieszaj z ziołem, albo z abv i zwapuj;)
  • 31 / 8 / 0

Dzięki. Skrobania właśnie się obawiam. Myślałem o umieszczeniu tego w fioleczce na koncentraty.
  • 4 / 1 / 0

Jak czytam te opinie ze PAX3 jest chujowy to mnie nerwica łapie. Mieliscie tego wapka chociaz raz czy pierdolicie bo myslicie ze sie znacie? Korzystalem z fenixa mini i PAXA 3. Postaram sie porównac, czym sie roznia i ktory lepszy

Fenix mini jest lepszy od PAXA w:
- Latwosc obslugi
- Cena
- Nie trzeba mielic suszu bardzo drobno i nawet napelniac do pełna

Pax 3 jest lepszy od fenixa w:
- Smak pary, smak pary w fenixe jest czasami az niedobry (czyscilem po kazdej waporyzacji) w przypadku paxa smak jest zawsze zajebisty, taki bardziej wyrazisty i czystszy
- Ilosc pary, mozna brac buchy doslownie jeden po drugim i nawalac o wiele wieksze chmury, mega sprawa
- Bateria, tu nawet fenix nie ma podjazdu
- Para jest lepiej schłodzona, pewnie dlatego ze sciezka pary jest dluzsza
- Dedykowana aplikacja i specjalne tryby, mega fajny bajer i faktycznie te tryby dzialaja i robia robote, tryb efektywny doslownie sprawia ze cala komora marihuany starcza na 30-40 min waporyzacji a w fenixie na max 20min jak nie mniej

Pax jest drozszy, ale jak mozecie to kupcie paxa, jest o wiele lepszy, ja mam obecnie oba i na zmiane z nich korzystam, ale zdecydowanie czesciej z paxa bo poprostu jest lepszy
  • 165 / 10 / 0

Jak przy Feniks mini jest z ekonomią ? czy trzeba o wiele mniej suszu użyć aby osiągnąć efekt niż np. przy bongu ? Jak się ma do Vapcapa ? feniks mini miałby ten plus , że jest w pełni elektroniczny a nie trzeba by było używać palnika jak przy Vapcapie
  • 90 / 1 / 0

Ma ktoś doświadczenie z gotowaniem AVB? Mam około 5g AVB. Mogę już coś z tego zrobić np makumbe albo masło? Na ile porcji to podzielić?
  • 2300 / 788 / 1

15 lipca 2019Jokefeller pisze:
Raczej bede myslal o jakims kolejnym elektroniku, nad jakims do 1000 zl.
Jak mas 1000zł, to zaopatrz się w taki cud. Crafty.
Cena wysoka, ale masz produkt pierwszej jajości. Niemiecki, a nie jakiś tajwański. Ja swojego używam od marca (kilka razy dziennie). Idealnie nadaje się do mikrodawek Jest niezniszczalny pod względem uszkodzeń mechanicznych (spadł z 2 piętra na polbruk i w sumie nic się mu nie stało).
Do tego fajna apliakcja do sterowania opcjami (kolory, dzwięki, temperatura w zakresie do 1stopnia.

Jak dobrze zagadasz w sklepie, to dostaniesz tabacik do 1000 albo gratisy w nie mniejszej wartości.
Napisz na co się zdecydowałeś i jakie masz odczucia...
Pozdro.
  • 109 / 2 / 0

Na ile wystarcza wam 1g?
  • 151 / 54 / 0

11-12 dni, ale to dlatego że wapuję co najmniej 2-3x dziennie. Gdybym miał ostatniego grama, to spokojnie bym go rozłożył na 3 tygodnie
Danaon pisze:
Na ile wystarcza wam 1g?
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata